Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 1 – 4 klasių mokiniai balandžio 26 d. vyko į pozityvios energijos festivalį „VibeLift“, kuris buvo skirtas skatinti jaunimą siekti savo užsibrėžtų tikslų ir nuolat tobulėti. Atrasti savo tikrąjį pašaukimą ir geriau suprasti save, atskleisti ir panaudoti savo galias ir pažadinti savyje kūrėją.

Visą renginį vedė visiems gerai žinomas Jusinas Jankevičius kartu su Socialinių mokslų kolegijos vadove Gabija Skučaitė. Festivalyje dalyvavo populiarių muzikos atlikėjų, šokėjų ir socialinių tinklų žvaigždės. Tarp jų: Arūnas Valinskas, aktoriai Ineta Stasiulytė, Leonardas Pobedonoscevas, Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas, socialinių tinklų žvaigždės Karolina Meschino, Ignas Lelis, radijo ir TV laidų vedėjai Orijus Gasanovas ir Simona Bandita ir kt.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus  gimnazija, mokinių įvairių kompetencijų, gebėjimų gilinimui, pomėgių ir poreikių tenkinimui, siūlo  modulių,  projektų, pasirenkamųjų dalykų,  neformaliojo  švietimo (būrelių) programas.

Skaityti plačiau

Balandžio 16 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje lankėsi ir su gimnazistais susitiko JAV ambasados atstovai Lietuvoje:   Cristina Hansell, politikos ir ekonomikos skyriaus diplomate, Gordon Kinneer, Saugumo ir bendradarbiavimo skyriaus majoras, atsakingas už dvišalius santykius.

Tai buvo pilietiškumo pamoka, kurios metu svečiai pasakojo mokiniams  apie lietuvių bendruomenės atsiradimą JAV ir  jų visuomeninę veiklą, apie NATO misiją, JAV ambasados  veiklą Lietuvoje.

Skaityti plačiau

Italija - šalis, užimanti Europos pietinę dalį, turinti dvi didžiausias Viduržemio jūros salas, Siciliją ir Sardiniją. Šalis, diktuojanti pasaulio madas ir garsėjanti nuostabiais kulinariniais sugebėjimais bei atradimais.

Italija, kovo 18-24 dienomis, šiltai sutiko pasisvečiuoti savo šalyje Erazmus+ „Turistų traukos objektai mūsų regione“ projekto dalyvius. Taigi ir mes, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija, buvome pakviesti. Kelionė prasidėjo žvarbų sekmadienio rytą kryptimi Vilniaus oro uostas - Bergamo oro uostas. Toliau sekė kelionė į Milaną, vėliau iš šio nuostabaus miesto patraukėme į Finale Ligure, miestelį  šalies pietvakariuose. Čia įsikūrusi viena iš projekto dalyvių - „Liceo Issel“ mokykla. Įstabaus grožio miestelis - išlaikęs autentišką viduramžių architektūrą, pilnas siaurų gatvelių, kurios byloja apie įspūdingą ne tik miestelio, bet ir pačios Italijos istoriją. Įvairiaspalviai gėlių žiedai net amą atėmė, o ką jau bekalbėti, apie gaivumu dvelkiančią Tirėnų jūrą.

Skaityti plačiau

Kovo 29 dieną, minint Lietuvos valstybės įstojimo į NATO  dieną,  Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje lankėsi NATO pajėgų integravimo vieneto Lietuvoje atstovai  iš  įvairių NATO valstybių – Lietuvos, Kanados, Slovakijos, Čekijos ir kt., vadovaujamipulkininko Jakobo Sogardo Larseno (Jakob Søgård Larsen).

Skaityti plačiau

Geriausia vieta po saule yra namai, kur kiekvienas gerbia žodžių galią, nes žino, kad jie gali sukrėsti kitus šeimos narius.

G.Mac.Donald

Daugelis iš mūsų net nesusimąsto kokią žalą daro patyčios. Ši rykštė paliečia kiekvieną, tik skirtingai kiekvienas tai išgyvena. Vieni panyra į liūdesį ir nusivylimą, kiti nugrimzta į priklausomybių liūną, o jų šiandien yra išties labai daug. Retas kuris susimąsto, kokia tai praraja, iš kurios labai sunku išlipti.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 2-3 kl. mokiniai 2018-03-15 važiavo į Kauną, į Žalgirio areną, kur vyko nemokama „Geriausia ever pamokų diena“, skirta 9-12 klasių moksleiviams ir jų mokytojams iš visos Lietuvos. Viena diena. Viena vieta. Įkvepiančios asmenybės iš Lietuvos ir pasaulio. Motyvuojančios ir įkvepiančios tobulėti patirtys. Unikalūs požiūriai ir netradiciniai mokymo sprendimai. Mokslo naujienos, ranka pasiekiamos ateities profesijos ir karjeros perspektyvos. Didžiausia Lietuvoje pamoka, iš kurios nesinorėjo pabėgti! Ypatingos pamokos, per kurias miegoti ar laukti skambučio tikrai neteko. Lietuvoje ir pasaulyje savo sričių lyderiais laikomi žmonės susivienijo tam, kad šalies moksleiviams parodytų, kaip atrodo pati geriausia pamokų diena.

Skaityti plačiau

Šių metų kovo 22d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos socializacijos projekto „Atrask save“ nariai vyko į pažintinę-edukacinę ekskursiją. Aplankėme Marijampolės sveikatos biurą, Multicentrą ir Marijampolės kraštotyros muziejų.

Visuomenės sveikatos biure, mokiniai turėjo paskaitą apie stresą, sužinojo kaip nusiraminti stresinėse situacijose, kokiais būdais galima kovoti su nuovargiu.

Skaityti plačiau

Šiais mokslo metais Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai Žemės dieną atšventė išskirtinai - net dvi dienas. Kovo 19-ąją dieną mūsų gimnazijoje lankėsi gamtininkas, bei rašytojas Selemonas Paltanavičius, kuris gimnazijos aktų salėje bendravo bei pasidalino savo gyvenimiška patirtimi, sukauptomis žiniomis apie gamtą ir su mokiniais, ir su mokytojais.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas