Gegužės 31 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje vyko akcija, skirta Pasaulinei dienai be tabako.
Jau 1987 m. Pasaulinė sveikatos organizacija, siekdama atkreipti dėmesį į rūkymo sukeltas sunkias ligas ir mirtis, paskelbė gegužės 31 d. Pasauline diena be tabako. Tądien visi rūkantieji skatinami bent vieną dieną nerūkyti, atsisakyti tabako gaminių.

Gimazistai juokaudami vietoj dūmų pūtė muilo burbulus, balionus, plaučių tūrį tikrinosi tam skirtu aparatu. Sveikai gyvensenai skatinti buvo dalinami obuoliai.

Skaityti plačiau

2018 m. gegužės 30 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje vyko civilinės saugos funkcinės pratybos „Pavojingas radinys gimnazijoje“.

Pratybų tikslas – tobulinti mokinių ir visų gimnazijos darbuotojų evakuavimosi įgūdžius.

Pratybų vykdymui buvo sudaryta rengimo grupė, kuri parengė funkcinių pratybų planą.

Pratybų metu imituotas pirmame aukšte, 2 kabinete,   rastas „pavojingas“ radinys. Pavojingą radinį rado mokinys, kuris nedelsiant apie tai  informavo gimnazijos direktorę.

Skaityti plačiau

Balandžio 21 diena, šeštadienį projekto Erasmus+ dalyviai vyko į pažintinę-edukacinę ekskursiją. Ekskursijos metu projekto dalyviai aplankė Panemunės pilis, susipažino su jų istorija. Šios kelionės metu dalyviai turėjo unikalią galimybę aplankyti Zyplių dvarą ir susipažinti su jo kultūriniu paveldu.  Šiuo metu, Zyplių dvare , eksponuojama daugybė meno kūrinių: paveikslų, medžio bei akmens  skulptūrų, keramikos, kalvystės ir stiklo dirbinių, kuriais turėjome galimybę pasigrožėti ir mes .

Skaityti plačiau

                   „Sustok, įsiklausyk -  

                Skambutis neeilinis.

                Nors daugel sykių jau girdėtas,  

                Šį kartą -  paskutinis!

Paskutinis mokyklinis skambutis gegužės 25 dieną nuskambėjo 70 - tai, jubiliejinei,   Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos abiturientų laidai. „Ši laida ypatinga ir tuo, kad gimnaziją baigia, minint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį“, sakė renginio vedantieji.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti  vyko ir vyksta prasmingi renginiai.

Džiugu, kad minint šią ypatingą datą, gimnazijos bendruomenė turėjo galimybę susitikti su VDU profesoriumi Liudu Mažyliu, žmogumi, kuris Vokietijos diplomatiniame archyve surado Lietuvos Nepriklausomybės akto originalą.

Istorinės –pilietinės pamokos metu profesorius gimnazijos bendruomenei papasakojo apie savo pasiruošimą ieškoti akto, kaip ir kur jį rado. Akto suradimas, teigė Liudas Mažylis, turi neįkainuojamą reikšmę Lietuvos istorijai.

Skaityti plačiau

Gegužės 8d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje lankėsi ir su gimnazistais bendravo Vytauto Didžiojo universiteto matematikos ir statistikos fakulteto atstovai: doc. dr. Sigita Pečiulytė ir prof. dr. Ričardas Krikštolaitis. Gimnazistai turėjo progą išgirsti apie matematiką daug įdomių faktų.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 1 – 4 klasių mokiniai balandžio 26 d. vyko į pozityvios energijos festivalį „VibeLift“, kuris buvo skirtas skatinti jaunimą siekti savo užsibrėžtų tikslų ir nuolat tobulėti. Atrasti savo tikrąjį pašaukimą ir geriau suprasti save, atskleisti ir panaudoti savo galias ir pažadinti savyje kūrėją.

Visą renginį vedė visiems gerai žinomas Jusinas Jankevičius kartu su Socialinių mokslų kolegijos vadove Gabija Skučaitė. Festivalyje dalyvavo populiarių muzikos atlikėjų, šokėjų ir socialinių tinklų žvaigždės. Tarp jų: Arūnas Valinskas, aktoriai Ineta Stasiulytė, Leonardas Pobedonoscevas, Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas, socialinių tinklų žvaigždės Karolina Meschino, Ignas Lelis, radijo ir TV laidų vedėjai Orijus Gasanovas ir Simona Bandita ir kt.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus  gimnazija, mokinių įvairių kompetencijų, gebėjimų gilinimui, pomėgių ir poreikių tenkinimui, siūlo  modulių,  projektų, pasirenkamųjų dalykų,  neformaliojo  švietimo (būrelių) programas.

Skaityti plačiau

Balandžio 16 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje lankėsi ir su gimnazistais susitiko JAV ambasados atstovai Lietuvoje:   Cristina Hansell, politikos ir ekonomikos skyriaus diplomate, Gordon Kinneer, Saugumo ir bendradarbiavimo skyriaus majoras, atsakingas už dvišalius santykius.

Tai buvo pilietiškumo pamoka, kurios metu svečiai pasakojo mokiniams  apie lietuvių bendruomenės atsiradimą JAV ir  jų visuomeninę veiklą, apie NATO misiją, JAV ambasados  veiklą Lietuvoje.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas