Spalio 3 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 3-4 klasių gimnazistai dalyvavo edukaciniame renginyje „Lietuvos kariuomenė“. Edukacinį-praktinį užsiėmimą „Lietuvos kariuomenė“, vedė Marius Dzencevičius, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo bataliono III kuopos vado pavaduotojas.

Skaityti plačiau

Spalio 3 d.  visoje Lietuvoje buvo laikomas Konstitucijos egzaminas 2017.

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje  „Konstitucijos egzamino 2017“ I etape dalyvavo antrų klasių gimnazistai, 60 gimnazistų.

Skaityti plačiau

„Nėra blogo oro – yra tik bloga apranga“ – tokiu šūkiu projekto „100 žingsnių praeitin“ dalyviai pradėjo pirmąją savo kelionę į Sudargą. Dangus mūsų nepagailėjo – lijo kaip iš kibiro... Bet ar galima išgąsdinti jaunystę?

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje vykdomas socializacijos projektas „Atrask save“. Projekto tikslas: ugdyti mokinių bendrąsias kompetencijas ir socialinius įgūdžius, mokyti bendrauti ir bendradarbiauti su bendraamžiais ir negalią turinčiais žmonėmis, skatinti savanorystę.

Skaityti plačiau

Rugsėjo pirmosios rytą, šventiškai nusiteikę, į Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją rinkosi gimnazistai, mokytojai, tėveliai, svečiai.

Rugsėjo pirmosios šventę pradėję renginio vedantieji Karolina ir Ainis, pasveikino visus su ypatinga švente ir įr gimnazistų būrį pakvietė 70 pirmokų.

Skaityti plačiau

KAZLŲ RŪDOS KAZIO GRINIAUS GIMNAZIJA

 Atranka informacinių technologijų mokytojo pareigoms užimti

Atranka vykdoma pagal Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680 patvirtintą Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašą.
 
Mokytojai, pretenduojantys į šias pareigas gimnazijos raštinės vedėjai pateikia šiuos dokumentus:
1. Prašymą dėl leidimo dalyvauti atrankoje.
2. Asmens dokumento kopiją.
3. Išsilavinimo dokumentų kopiją.
4. Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją.
5. Gyvenimo aprašymą.
6. Motyvacinį laišką.
 
Pretendentai, atitinkantys reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui (2017 m. rugpjūčio 25 d.).
Dokumentų priėmimo pradžia 2017 m. rugpjūčio 7 d., pabaiga – 2017 m. rugpjūčio 18 d.
Darbo krūvis: 20 val. per savaitę.
Darbo sutartis: neterminuota, sudaroma nuo 2017 m. rugsėjo 1 d.
Darbo užmokestis: nuo 700 Eur neatskaičius mokesčių (priklauso nuo mokytojo kvalifikacinės kategorijos ir darbo stažo).
Dokumentai priimami Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos raštinėje nuo 8 val. iki 15 val. arba elektroniniu paštu.
 
Kontaktai:
Atgimimo g. 1, LT–69415 Kazlų Rūda, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , tel. (8 343) 68 029, 68 030.
 

Birželio 6 – 16 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija organizavo ir vykdė vaikų  vasaros poilsio stovyklos „Kupolė“ etnokultūri

nę veiklą, kurioje dalyvavo 1-3 klasių gimnazistai. Jos tikslas nukreiptas į pagarbaus požiūrio  etnokultūrai ir istorinei savo krašto praeičiai formavimą, gebėjimą suvokti etnokultūros ir istorinių gamtos paminklų svarbą tautos identitetui. Atsakomybės jausmo kultūriniam paveldui puoselėjimą. Iškeltų tikslų įgyvendinimui buvo pasirinktos labai kryptingos veiklos.

Skaityti plačiau

Šiais metais mūsų gimnazijoje buvo vykdomas projektas „Ar Kazlų Rūdoje gera gyventi?“. Projekto tikslas buvo atlikti Kazlų Rūdos gyventojų sociologinį tyrimą. Remiantis stebėjimo, informacijos rinkimo ir gyventojų apklausos duomenimis, apibendrinti gyvenamosios vietovės gamtinius ir socialinius bruožus, pateikti išvadas.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas