Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 2-3 kl. mokiniai 2018-03-15 važiavo į Kauną, į Žalgirio areną, kur vyko nemokama „Geriausia ever pamokų diena“, skirta 9-12 klasių moksleiviams ir jų mokytojams iš visos Lietuvos. Viena diena. Viena vieta. Įkvepiančios asmenybės iš Lietuvos ir pasaulio. Motyvuojančios ir įkvepiančios tobulėti patirtys. Unikalūs požiūriai ir netradiciniai mokymo sprendimai. Mokslo naujienos, ranka pasiekiamos ateities profesijos ir karjeros perspektyvos. Didžiausia Lietuvoje pamoka, iš kurios nesinorėjo pabėgti! Ypatingos pamokos, per kurias miegoti ar laukti skambučio tikrai neteko. Lietuvoje ir pasaulyje savo sričių lyderiais laikomi žmonės susivienijo tam, kad šalies moksleiviams parodytų, kaip atrodo pati geriausia pamokų diena.

Skaityti plačiau

Šių metų kovo 22d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos socializacijos projekto „Atrask save“ nariai vyko į pažintinę-edukacinę ekskursiją. Aplankėme Marijampolės sveikatos biurą, Multicentrą ir Marijampolės kraštotyros muziejų.

Visuomenės sveikatos biure, mokiniai turėjo paskaitą apie stresą, sužinojo kaip nusiraminti stresinėse situacijose, kokiais būdais galima kovoti su nuovargiu.

Skaityti plačiau

Šiais mokslo metais Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai Žemės dieną atšventė išskirtinai - net dvi dienas. Kovo 19-ąją dieną mūsų gimnazijoje lankėsi gamtininkas, bei rašytojas Selemonas Paltanavičius, kuris gimnazijos aktų salėje bendravo bei pasidalino savo gyvenimiška patirtimi, sukauptomis žiniomis apie gamtą ir su mokiniais, ir su mokytojais.

Skaityti plačiau

Žemės dienos išvakarėse Kazlų Rūdoje lankėsi ir gimnazijoje viešėjo gamtininkas Salemonas  Paltanavičius. Su per šeštą pamoką į salę sugužėjusiais gimnazistais penkiasdešimt devynių knygų autorius kalbėjosi ne tik apie balandžius ir lysves, ne tik apie žalvarnius ar plačią savo giminę, bet ir apie pareigą ir atsakomybę, savojo kelio, kuriuo eini ir džiaugiesi,  paieškas, apie meilę gimtam kraštui ir jo turtų bei grožio išsaugojimą.

Skaityti plačiau

28-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija paminėjo organizuodama tradicinę akciją – bėgimą „Tiltas iš praeities į dabartį“. Šiais metais akcija susidėjo iš keleto etapų, kuriame kiekvienas dalyvis,  atliko savo vaidmenį. Rezultatas – gražus, pilietiškas, vieningas renginys. Štai kaip viskas vyko.

Skaityti plačiau

Sveikiname mokinių dailės olimpiados savivaldybės etapo nugalėtojus:

Alvaidą Laucį (3b) – I vieta

Domantą Bražiūną (3b) – II vieta

Linkime kūrybinės sėkmės!

Alvaido Laucio kūrybinis darbas
Alvaido Laucio kūrybinis darbas
 
Domanto Bražiūno kūrybinis darbas
Domanto Bražiūno kūrybinis darbas
 
 

VšĮ „Pažangos projektai“ kartu su partneriu Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuru 2018 metais įgyvendina projektą „Jaunimo švietimas apie alkoholio poveikį vaisiui“.

 Projekto tikslas – suteikti vyresniųjų klasių mokiniams žinių apie alkoholio vartojimo žalą žmogaus embriono ir vaisiaus raidai.

Skaityti plačiau

Labiausiai tai noriu džiaugtis ir dėkoti, visiems, kurie  2018m. vasario 17 dieną nusprendė kitaip paminėti Valstybės Atkūrimo 100 – ąsias metines.
Kazio Griniaus draugovės skautų iniciatyva neliko be atsako. Į žygį susirinko 75 žygeiviai – maži ir dideli, gimnazistai ir progimnazistai, skautai iš Bagotosios ir vietiniai, merginos iš Jankų, studentai... Išlydėti žygeivių  atvyko Kazlų Rūdos Tarybos narės Milda – Vida Klimienė ir Romutė Vinikienė.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje įgyvendinamas tarptautinis Erazmus + projektas „Turistų traukos objektai mūsų regione“. Projekto įgyvendinimo laikotarpiu mokiniai, kiekvieną mėnesį, rengia video konferencijas su šalimis partnerėmis. Jose dalijamasi informacija apie laikytinus objektus, šalies kultūrą, tradicijas, papročius. Pirmieji trys aplankyti objektai buvo Birštonas, Vilnius – viena gražiausių Europos eglių, Rumšiškės – Užgavėnių šventė.

Skaityti plačiau

2017- 2018 m. pirmąjį pusmetį labai gerais pažymiais baigė:

Augustė Sovaitė 2a

Bernadeta Aleksandravičiūtė 4c

Sveikiname ir didžiuojamės!

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas