Įgyvendinant sveikatingumo projektą „Gyvenk sveikai 8“ beiAlkoholio, tabako ir kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo prevencijos programą, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje lapkričio 13d. buvo organizuotos prevencinės paskaitos gimnazijos mokiniams, jų tėvams, mokytojams.

Paskaitas vedė gydytoja toksikologė Gabija Mikulevičienė.

Skaityti plačiau

Lapkričio 16-oji per pasaulį nuvilnijo kaip Tarptautinė Tolerancijos dieną. Šių metų simbolis - Tolerancijos raktas. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje šią datą ir jos svarbą žmonijos raidai įprasmino ir analizavo gimnazistai istorijos pamokose. Pamokų metu mokytoja su mokiniais aptarė XX a. Lietuvos istorijos faktus taip pat kalbėjo apie tolerancijos reikšmę šių dienų perspektyvoje. Diskusijų metu mokiniai formulavo išvadas, apibendrinimus, ir juos įprasmino užrašydami ant simbolinio raktelio. Visų klasių simbolinius raktelius apjungė gimnazijos raktas, kuris eksponuojamas gimnazijos vestibiulyje. Kiekvienas bendruomenės narys turi galimybę plačiau pažvelgti ir susipažinti su Tolerancijos svarba žmogui, valstybei.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos socializacijos projekto ,,Atrask save 2“ mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Duonos kelias“ bendruomenės "Virbalio vartai" Senųjų amatų centre. Edukacijos metu gimnazistai praėjo visą duonos kelią nuo žemės dirbimo iki duonutės patekimo ant mūsų stalo. Spėjo kuriam javų pėdui priklauso grūdai supilti maišeliuose. Susipažino su senoviniais įrankiais ir rakandais. Išgirdo daug patarlių, mįslių, prietarų susijusių su duona. Sužinojo kokia duona kepama kitose šalyse.

Skaityti plačiau

Džiugi žinia Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijai – Alvaidas  Laucis, 4c klasės mokinys – respublikinio tapybos darbų konkurso „Rudens natiurmortas 2018“ nugalėtojas!

Respublikinį 5-12 klasių mokinių  tapybos konkursą „Rudens natiurmortas 2018“ organizavo Vilniaus dailės akademija  ir Kauno rajono švietimo centras. Jame dalyvavo 91 mokinys iš įvairių Lietuvos mokyklų.

Alvaidas atstovavo 11-12 klasių mokinių grupei, kurioje buvo 26 atstovai.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos projekto „Nuo teorijos iki praktikos” nariai spalio 10 dieną lydimi geografijos mokytojos Dalios Valės Petraitienės vykome į Kauną, kur dalyvavome dviejose edukacinėse programose: “Žemės atmintis” Raudonvario Dvaro menų inkubatoriuje ir “Du safyrai”privačiame gemologijos muziejuje . Mums šioje kelionėje labiausiai patiko sužinoti apie randamą visoje Žemėje gintarą ir jo savybes, patiems pasidaryti apyrankę iš gintaro.Taip pat buvo įdomu sužinoti apie visus brangakmenius, jų kainą ir, kad žmonės renkasi brangakmenius pagal savo zodiaką. Štai, kokie mokinių įspūdžiai po ekskursijos:

Skaityti plačiau

Po spalvingos vasaros, prasidėjus naujiems mokslo metams, projekto „Erasmus+‘‘ dalyviams naujų darbų ir patirčių ilgai laukti neteko. Spalio 14–ąją išsiruošėme į trečiąją kelionę svetur. Tai – Slovakija, garsėjanti savo didingais Tatrais. Kaip ir kaskart į kelionę išsiruošė šeši mokinai ir dvi juos lydinčios mokytojos. Prieš akis laukė visa savaitė naujų įspūdžių, pažinčių. Tiesa, vykstantieji ne pirmą kartą laukė nesulaukė, kada galės susitikti ir tvirtai apkabinti jau esamus draugus, su kuriais rodės visai neseniai atsisveikino.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje lapkričio 9 d. lankėsi sveikos gyvensenos ir mitybos specialistas Artūras Sujeta.

Paskaitoje „Šiuolaikinės sveikatinimo strategijos – moksleivis 2018“, lektorius kalbėjo apie sveikus maisto produktus, taisyklingą sveikų  produktų derinimą, apie fizinio aktyvumo svarbą ir teisingus sveikos gyvensenos įpročius kiekvieno žmogaus gyvenime.

Užsiėmime dalyvavo 2, 3 klasių gimnazistai.

Skaityti plačiau

Paskutinį penktadienį prieš ilgai lauktas rudens atostogas gimnazijoje nugriaudėjo tradicija tapęs kasmetinis renginys „Madų šou 2018“.  1-4 klasių gimnazistai demonstravo burtų keliu ištrauktas filmų žanrų aprangas. Įspūdingiems, temą atitinkantiems drabužiams sukurti pasitelktos netradicinės medžiagos, ugdančios  ekologišką mąstymą. Į aktų salę, popietei virtusiai mados oaze, plūdo žiūrovai, kuriuos džiugino detektyvinių, komedijų, romantinių, dokumentinių, veiksmo, siaubo, fantastinių, telenovelių ir net animacinių filmų aktorių modelių aprangos bei jų aktoriniai sugebėjimai.

Skaityti plačiau

Lapkričio 6 dieną, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos pirmokai susitiko su lektoriumi, edukologu Ričardu Pagojumi ir klausėsi paskaitos tema „Tarpusavio santykiai viena iš psichikos sveikatos sudedamųjų dalių".

Paskaitos metu, jaunimui patrauklia forma, remdamasis gyvenimiškais pavyzdžiais, lektorius pateikė naudingą informaciją meilės klausimais. Lektorius paaiškino, kad meilė ir seksas ne tas pats, o mylėti mes mokomės iš artimiausios aplinkos - tėvų ir žiniasklaidos.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai su projektu ,,100 žingsnių praeitin" spalio 17 diena vyko į ,,Valstybės pažinimo centrą". Ten į istoriją pažvelgėme kitomis akimis. Mokėmės naudodami pažangias technologijas, kurios ne vieną privertė aiktelėti. Su planšetiniais kompiuteriais vaikščiojome po salę, kur skenavom kodus, tam jog išgirstume mums aktualią informaciją. Visi galėjome klausytis to, kas mums buvo įdomu. Praėjus kažkuriam laiko tarpui matėme filmukus, bei girdėjome tam tikro meto pasakojimus. Labai didelį įspūdį paliko unikalus parodos pristatymo būdas, klausydami įrašų matėme įvairiausius daiktus -  nuo knygos su kosmoso muzika iki sprogmens. Kelionės metu dar iš arčiau susipažinome su savo šalimi, sužinojome jos vizijas ir pasiekimus. Labiau įsigilinome į savo šalį.

Skaityti plačiau

Spalio 25 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai  - gimnazijos mišrus ansamblis, apsilankė Keistuolių teatre. Ten vykome pasiklausyti koncertų ciklo „Skamba keistai“ koncerto su Aidu Giniočiu ir jaunaisiais menininkais. Tarp kurių, buvęs mūsų gimnazijos mokinys – Matas Pranskevičius. 

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas