Šių metų kovo 7-ąją dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje įvyko tradicija tapęs, "Tyrėjų klubo" organizuojamas "Protų mūšis", sulaukęs didelio gimnazistų susidomėjimo. Iš įvairiausių sričių pateikti klausimai vertė gerokai pasukti galvą. Įvairialypius klausimus ruošė keletas dvyliktokų, o jiems talkino ir rezultatus deramai skaičiavo matematikos mokytoja D. Vaišnorienė bei fizikos mokytoja R. Martinkienė.

Skaityti plačiau

 Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos bendruomenė tradiciškai paminėjo akcija – bėgimu „Tiltas iš praeities į dabartį‘, kurio metu akcijos dalyviai bėgo simbolinį 11 kilometrų atstumą nuo Prezidento Kazio Griniaus paminklo iki Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos, sustodami tylos minute pagerbti žuvusius už Lietuvos laisvę,  prie tremtinių paminklo Kazlų Rūdoje.

Skaityti plačiau

Žalia – gyvybės, gaivumo ir šviežumo spalva. Pavasarį, kai trūksta energijos ir kimba nestiprios, bet labai varginančios infekcijos. Žalieji kokteiliai – žalių daržovių ir vaisių sultys. Kiekvieną rytą verta pradėti stikline žaliojo eliksyro, nes jis:

  • Suteikia energijos.
  • Gerina odos būklę.
  • Slopina potraukį saldžiam arba sūriam maistui.

Skaityti plačiau

Šių metų Vasario 16-osios šventę Kazlų Rūdos Kazio Griniaus skautų draugovė nusprendė paminėti ypatingiau - 20 km. žygiu nuo Kazlų Rūdos iki Višakio Rūdos, aplankant Kazliškių kaimo I pasaulinio karo kareivių kapinaites, Gulioniškių kaimą.... Kad būtų linksmiau ir smagiau keliauti, prie mūsų draugovės prisidėjo Marijampolės moksleivių kūrybos centro skautai ir jų vadovė Audronė Levickienė. Išlydėti skautų į žygį atvyko Kazlų Rūdos Tarybos narė Romutė Vinikienė, kuri ne tik pasveikino su švente, gero kelio palinkėjo, bet ir saldžiomis dovanomis pavaišino.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos sveikatingumo projekto „Gyvenk sveikai“ dalyviai gimnazistus pakvietė dalyvauti akcijoje „Sveikos ir skanios salotos + šilta žolelių arbata“. Kiekviena klasė, iš burtų keliu išrauktos daržovės, ruošė salotas ir pagal savo pasirinkimą žolelių arbatą.

Skaityti plačiau

Sveikiname gimnazistes:
 
Augustę Sovaitę (1a klasė)
Amandą Mockeliūnaitę (2b klasė)
Inetą Juodžbalytę (3c klasė)
Simoną Budrevičiūtę (4a)
Moniką Stankevičiūtę (4a klasė)
 
2016-2017 m. m. pirmąjį pusmetį baigus labai gerais pažymiais.
Sveikiname ir didžiuojamės!
 
* * *
 
Sveikiname gimnazistus 2016-2017 m. m. pirmąjį pusmetį puikiai lankiusius pamokas (nepraleista nei viena pamoka!):
 
Dianą Radkevič (1a klasė)
Tomą Petruškevičių (1a klasė)
Gerdą Labanauskaitę (1b klasė)
Emiliją Laurinavičiūtę (2 b klasė)
Amandą Mockeliūnaitę (2b klasė)
 

Sveikiname ANGLŲ kalbos olimpiados savivaldybės etapo nugalėtojus:

Kajų Diliauską (3c kl.) - I vieta
Simoną Valaitį (3c kl.) – II vieta
Emą Cilinskaitę (3 c kl.) – III vieta

Sveikiname CHEMIJOS olimpiados savivaldybės etapo nugalėtojus:

3-4 klasių kategorija
Roką Klenauskį (4c kl.) – I vieta
Bernadetą Aleksandravičiūtę (3c kl.) – II vieta.
1-2 klasių kategorija
Joną Dabrilą (2b kl.)
 

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos kieme įrengto „Pojūčio terapijos tako“ vizualizacija.Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos bendruomenė 2016 m. rudenį pateikė paraišką dalyvauti UAB „IKEA INDUSTRY LIETUVA“ organizuotame projektų rėmimo konkurse.

Gimnazijos bendruomenė konkursui parengė projektą „Pojūčių terapijos takas“ pagal remiamą veiklos sritį „projektai, skirti vaikų gerovei“.

Skaityti plačiau

2016 m. rudenį gimnazija pateikė Europos savanorių tarybai paraišką, dalyvauti ERASMUS+ projektų konkurse, priemonėje KA 1 – mobilumas mokymosi tikslais. Džiaugiamės, kad šis projektas buvo patvirtintas ir jau 2017 m. vasario 1 d. pradėsime jį vykdyti. Gimnazijos bendruomenė priims savanorę – merginą iš Turkijos, kuri penkis mėnesius, drauge su gimnazijos bendruomene inicijuos, vykdys bei dalyvaus įvairiose veiklose. Šis projektas – puiki galimybė ugdyti kūrybiškumą, komunikavimo bei lyderystės įgūdžius, plėsti akiratį.

Skaityti plačiau

Kai metai skaičiuoja paskutines dienas, o kiekvieno širdyje Kalėdų laukimas – Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistai, gimnazijos bendruomenę ir miesto visuomenę pakvietė į šventinį koncertą „Kalėdų džiaugsmo kupini“.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas