Kvepiantis pakalnutėm ir alyvom Paskutinis skambutis vis toks pats ir kasmet kitoks... Drugelių trapumo  ir balandžių skaidros kupinos akimirkos, liūdnai linksma šventė, kada kaip niekad aštriai juntamas šalia tiksintis laikas, kai jau gali, bet dar nenori eit namo...

Skaityti plačiau

Dar viena smagi ketvirtadienio pavakarė, kai gimnazijos salėje lalėjo žiūrovai, nerimavo susiėjimo kaltininkai, skambėjo dainos, buvo dovanojamos gėlės, teikiami padėkos raštai...

Atsakymas į nespėtą užduoti klausimą: „Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mišrus vokalinis ansamblis švenčia dvejų metukų gimtadienį!“ Kaip visada švytinti ir gyvenimo džiaugsmo, rodos, niekada nestokojanti Audronė Pranskevičienė surinko dainuoti ir groti norinčius bei sugebančius vaikus. Pasak gimnazijos direktorės, tai atsisveikinanti, tai vėl pareinanti mokytoja kaskart padovanoja kokį sukurtą produktą. Šįkart tai kolektyvas, gražiai atstovaujantis gimnazijai, garsinantis jos vardą, puošiantis beveik visas šventes.

Skaityti plačiau

Po beveik visą balandį išsibarstę projekto „Pasidžiaukime vieni kitais“ renginiai atkakliai į gimnaziją kvietė ir labai kantriai laukė  mokinių tėvelių.  Jau nuo balandžio dvyliktos dailės ir technologijų mokytojai kvietė į mokinių  kūrybinių  darbų parodą „Artdeko“, kuri okupavo pirmo ir trečio aukšto koridorių sienas bei palanges... Tos pačios dienos pavakare svajota, jog jei ne Londono olimpiadą, tai bent jau apie solidokas sportinės varžybas „Tėvai – vaikai“ , kur ir kamuoliai kariaus, ir baudom su tritaškiais lis, virvės tempiamos  trūkinės... Iš didelio debesio liko  tinklinis - trys prieš tris... Džiaugiamės visais! Beveik kaip rinkimuose, kai svarbus kiekvieno balsas.... Bet juk taip ir yra, nes eini su savo vaiku, dėl savęs, dėl jo ir jam.

Skaityti plačiau

2012 m. gegužės 3 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje vyko civilinės saugos pratybos. Tema „Gaisras gimnazijoje“.

Pratybas stebėjo Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos ir Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos atstovai.

Skaityti plačiau

Gimnazija siūlo  modulius,  projektus, neformaliojo  švietimo programas (būrelius)  mokinių įvairių kompetencijų, gebėjimų gilinimui, pomėgių ir poreikių tenkinimui.

Skaityti plačiau

Gimnazija didžiuojasi Kazlų Rūdą garsinančiais mokslininkais, menininkais. Kaip žinia, kiekvienas profesorius ateina iš mokyklos suolo. Ten jis renka gerus pažymius, skina laurus konkursuose bei olimpiadose... Šiųmečiai „Protų mūšio“ dalyviai ir nugalėtojai šiandien dar čia, o poryt gal „Ateities lyderiuose“ varžysis. Protingų gimnazistų daug, net 16 pirmą pusmetį baigė labai gerai. Pusė pirmūnų  ryžosi burtis į komandas ir susikauti dėl gudriausiųjų titulo. Taigi keturios komandos po keturis narius sėdosi prie stalų.

Skaityti plačiau

Gimnazijoje įsibėgėja Tėvų savaitei skirtų renginių maratonas. Į pamokas po pamokų ketvirtadienio pavakare rinkosi abiturientai kartu su tėveliais, mūsų gimnazijos auklėtiniais. Kai prie vieno stalo atsisėdo išmintis ir jaunystė, patirtis ir išradingumas, visos užduotys buvo nesunkiai įveikiamos, klausimai įkandami, puiki nuotaika liejosi per kraštus. Noras atsakinėti sprogdino balionus, skanūs pažymiai aktyvino smegenų veiklą, gyva muzika ir gražus laikas praleistas puikiausiam tėvelių ir jų vaikų sode.  Juk tikrai obuolys nuo obels netoli rieda...

Skaityti plačiau

Tėvų dienos gimnazijoje prasidėjo.

Prasidėjo jos sportinėmis varžybomis ir meninės kūrybos valanda „Erdvės“.

Tiesa, nedaug buvo tėvelių ir jų vaikų, bet tiems kas atvyko buvo gera.

Vieni šluostėsi prakaitą po tinklinio varžybų ir  buvo kupini gerų emocijų.

Skaityti plačiau

Sovietų vykdyti masiniai trėmimai iš Lietuvos, Estijos, Latvijos yra tarp liūdniausių įvykių Baltijos šalių istorijoje.

Vienas iš didžiausių trėmimų  buvo vykdomas 1949-ųjų kovo pabaigoje. Sovietų Sąjungos saugumo tarnybos pradėjo operaciją kodiniu pavadinimu „Priboj“(„Bangų mūša“), kurios metu iš trijų Baltijos šalių buvo ištremta apie 94 tūkstančiai žmonių. Istorikai šią Baltijos valstybių žmonių tragediją vadina kovo trėmimais. Šios operacijos metu iš Lietuvos buvo ištremta daugiau nei 30 000 Lietuvos gyventojų, kurių daugumą sudarė moterys ir vaikai.

Skaityti plačiau

Tiek šypsenų ir džiaugsmo kaip penktadienio vidurdienį gimnazijos kiemas seniai nematė. Aktyvesnis nei įprasta judėjimas prasidėjo gerokai anksčiau...

Kazlų Rūdos švietimo įstaigos sumanė, kad užtenka Kovo – 11 –tąją  švęsti visiems skyrium,-  miestelio jaunimas tokią svarbią dieną turi būti kartu.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas