Šaltą ir baltą gruodžio vienuoliktąją būrelis gimnazistų: Mindaugas Raitelaitis, Povilas Dabrila, Laura Šlekytė, Erikas Tamaliūnas, Vilda Girniūtė, Mantas Petrošius, Ernandas Mockeliūnas, Normantas Rimša ir Milda Vaišnoraitė – patraukė į Marijampolės Rygiškių Jono gimnaziją. Ten vyko tradicinė (jau aštuntoji) Sūduvos krašto gimnazijų matematikos olimpiada. Stipriausi matematikai iš visų Suvalkijos kampelių galynėjosi spręsdami įdomias, Vilniaus Universiteto docento, mokslų daktaro R. Kašubos sudarytas ne tik logines, bet ir labai poetiškas, užduotis.

Skaityti plačiau

„Šiandien, minėdami Prezidento Kazio Griniaus  146 – ąsias gimimo metines, prisiminsime jo veiklą ir darbus, jam skirsime ir parengtą koncertą.

Didžiuojamės, kad mūsų gimnazijai 1995 m. suteiktas  šios iškilios asmenybės vardas“, kalbėjo renginio vedančioji Viktorija.

Skaityti plačiau

Gruodžio 12 dieną, 12 val., 12 klasių mokiniai skubėjo į savo gimtadienį. Aktų salėje jų laukė trečiokai, paruošią spalvingą, žaismingą, nuotaikingą šventinę programą.

Dvyliktokai ir šoko,  ir vaidino, ir šiukšles rinko, ir savo budrumą bei reakciją tikrino.

O šventės kulminacija  - į salę įnešti trys didžiuliai tortai su „fejerverkais“.

Šventės  organizatoriai

Skaityti plačiau

Gruodžio 7 dieną grupė Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 2-4 klasių gimnazistų, lydimų mokytojų Virginijos Gustainienės, Laimos Pečiulienės ir Daivos Vaišnorienės turėjo galimybę apsilankyti Mykolo Romerio universiteto Socialinės politikos fakulteto organizuojamame renginyje „Išbandyk profesiją“ Nuvykti į Vilnių mums padėjo ir finansiškai parėmė mūsų gimnazijos buvusi mokinė, dabar Mykolo Romerio universiteto Psichologijos katedros Docentė Saulė Raižienė (Varnagirytė).

Skaityti plačiau

Viena iš mūsų projekto krypčių yra žalingų įpročių prevencija. Vieni iš labiausiai paplitusių žalingų įpročių tarp jaunų žmonių tai rūkymas ir alkoholio vartojimas.

Apie tai kokią žalą organizmui daro šie žalingi įpročiai, kaip dėl to prastėja žmogaus gyvenimo kokybė, kokią įtaką tai turi aplinkinių sveikatai gimnazistams pristatė VšĮ D&D lektorė Daiva Morozienė., kuri pristatymą paįvairino įdomia filmuota medžiaga.

Skaityti plačiau

Partizanas J. Lelešius -  Grafas rašė:

“Jūs užmiršite mus, be mes žūstantieji Jūsų prašome:

Mylėkite Tėvynę taip, kaip mes ją mylėjome. Neapvilkit mūsų už ką mes kraują liejome.“

Pokario partizanų kovos – vienas tragiškiausių ir heroiškiausių Lietuvos istorijos įvykių. Tačiau laikas nenumaldomai bėga pirmyn, vis labiau atitolindamas praeitį. Praeitį, kuri padėjo pagrindus šiandieninei mūsų laisvei. Todėl mes kasdien turime gaivinti istorinę atmintį ir nuolat puoselėti, saugoti svarbių tautos įvykių atminimą ir pagerbimą.

Skaityti plačiau

Lapkričio 30 dieną baigėsi rinkimų į LMP (Lietuvos mokinių parlamentas) II turas. Kadangi iš visų savivaldybės ugdymo įstaigų rinkimuose dalyvavo tik Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistai, tai teisę atstovauti visos savivaldybės mokinių interesus LMP iškovojo gimnazijos I turo rinkimuose nugalėjusi 1a klasės mokinė Justė Jankauskaitė. Už Justę balsavo 29,83 procento visų rinkimuose dalyvavusių rinkėjų (iš viso rinkimuose dalyvavo 238 mokiniai), labai nedaug nuo jos atsiliko 3a klasės mokinys Povilas Dabrila, surinkęs 28,15 procento rinkėjų balsų.

Sveikinam Justę ir linkim darbingų ateinančių dviejų metų Lietuvos mokinių parlamente.

 

Rinkimų komisija

„Sveikata ne viskas, bet be sveikatos nėra nieko“ – prieš daugiau nei tūkstantį metų pasakė graikų filosofas Sokratas ir jis buvo teisus. Todėl šio žymaus antikos mąstytojo žodžiais ir pavadinome šios dienos mūsų viktoriną – konkursą“, kalbėjo renginio vedantieji Matas ir Justė, pasveikinę visus, antradienio popietę, susirinkusius į gimnazijos aktų salę.

Skaityti plačiau

Vytauto Didžiojo Universiteto menų fakulteto studentės ir Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 1b ir 1c klasės mokinių tikslinė grupė lapkričio 21 dieną įgyvendino studentų inicijuotą kūrybinį projektą „Neformaliai“.

Tikslas – informacinių technologijų pagalba, neformaliojo ugdymo metodais, ugdant mokinių kūrybiškumą, bendradarbiavimą, komandinį darbą papildyti ir praplėsti formaliojo mokymosi programos žinias ir įgūdžius.

Skaityti plačiau

Buvo netikėta ir labai malonu, kai dar ankstyvą rudenį sulaukėme gražaus laiško ir pasiūlymo iš buvusio gimnazisto Martyno Orkino.

Savo laiške jis raše “norėčiau pasidalinti su dabartiniais gimnazistais savo žiniomis ir patirtimi renkantis profesiją ir ateities kelią. Tokiame susitikime – diskusijoje  gal pageidautų dalyvauti ir daugiau buvusių gimazistų, kurie galėtų pristatyti teisės, ekonomikos, medicinos, informacinių technologijų, elektronikos bei kitų sričių studijas, karjeros galimybes.

Skaityti plačiau

Kai dirbama iš širdies, tai ir pačiam džiaugsmas, ir  šalia esantiems  gražu... Tikrai ne dėl pliusiuko į „kaupiamąjį“ taip gausiai susirinko ir iki pačių sutemų  lapkričio 21 dieną šurmuliavo tiksliesiems mokslams neabejinga gimnazijos vyrija bei fizikos uždavinius lengvai kremtančios ilgakasės. Per „Tyrėjų naktis“ užmegzta pažintis davė vaisių- iš Vilniaus universiteto atvažiavo trys vienas už kitą šaunesni svečiai. Ilgai ir kantriai laukti, prie vartų pasitikti Jaunieji fizikai atsivežė tiek aparatų ir sujungė tiek aparatūros, kiek gimnazijos salėj, ko gero, dar nebuvę per jokį šokių vakarėlį.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas