Siekti darnesnių santykių su savo vaikais, daugiau sužinoti apie gyvenimiškus vaikų poreikius tenkinantį ugdymą, kaip išbristi iš užburto atsakomybės permetimo rato, tokius ir kitus kasdieniškus, tačiau labai svarbus klausimus gvildeno, diskutavo mokinių tėvai trečiadienio vakare (lapkričio 14d.) susirinkę į paskaitą organizuotą pagal Lietuvos tėvų forumo projektą “ Darni šeima ir tvari mokyklos bendruomenė – ateities Lietuva.

Skaityti plačiau

Įgyvendinant sveikatingumo projektą „Gyvenk sveikai 2“, pirmų gimnazijos klasių mokiniams lapkričio 6, 8 dienomis buvo organizuoti pirmosios pagalbos mokymai.

Nelaimingas atsitikimas – trauma, netikėtas sveikatos pablogėjimas – gali ištikti mus namuose, darbe, gatvėje ar kelyje. Dažniausiai nelaimė mus užklumpa netikėtai ir daugeliu atveju šalia nebūna mediko, kuris galėtų kvalifikuotai suteikti pirmąją pagalbą. Labai svarbu, kad kiekvienas žmogus turėtų pirmosios pagalbos įgūdžių, kad galėtų ištikus nelaimei padėti nukentėjusiam, kalbėjo Marijampolės visuomenės sveikatos biuro specialistė Lina Laukaitienė.

Skaityti plačiau

Š.m. lapkričio 7 dieną nemaža grupė 2 ir 4 gimnazijos klasių mokinių lydimų pavaduotojos Vaidos Juškienės, bei  mokytojų Virginijos Gustainienės  ir Reginos Bartkuvienės vyko susipažinti su liberaliomis studijomis garsėjančiu Vytauto Didžiojo universitetu Kaune. Mus priėmė Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete, kuris yra įsikūręs Gedimino gatvėje. Susiradę 301 auditoriją,  gerą valandą mūsų mokiniai galėjo pasijausti studentais - susėdusiems auditorijoje studijų informacijos centro specialistė  papasakojo apie studijų programas Vytauto Didžiojo universitete, fakultetus, studijas ir laisvalaikį, studentišką gyvenimą bendrabučiuose, šventes ir kasdienybę.  Mokiniai buvo supažindinti su stojimo reikalavimais, stojamojo balo apskaičiavimu, naujovėmis, kurios bus taikomos baigusiems mokyklą 2014m.ir vėliau.

Skaityti plačiau

Spalio 26-ąją dieną, nuaidėjus paskutiniam skambučiui prieš rudens atostogas, visi suskubo ruoštis vienam iš pačių laukiamiausių bei išskirtiniausių mūsų gimnazijos renginių – „Madų šou“.

Jau nebe pirmus metus šis renginys džiugina žiūrovus, o dalyviams suteikia daugybę kūrybinių įgūdžių, moko bendrauti ir bendradarbiauti, ugdo atsakomybės jausmą.

Skaityti plačiau

Spalio 25 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistai rinkosi į aktų salę paminėti Lietuvos Konstitucijos dvidešimtmetį.

Renginį pradėjome Lietuvos Respublikos himnu.

Justas Valaitis, 4b klasės mokinys, renginio vedantysis, priminė mokiniams Lietuvos konstitucingumo raidą, Konstitucijos reikšmę valstybei, jos žmonėms.

Skaityti plačiau

Sveikas gyvenimo būdas – tai sveika mityba, sportas ir žalingų įpročių neturėjimas! „Sveikata ne viskas, bet be sveikatos nėra nieko“ - šiais garsaus antikos filosofo Sokrato žodžiais pasitinkame sveikos gyvensenos projektą, kuris Kazio Griniaus gimnazijoje tęsiamas jau trečius metus iš eilės. Šiais mokslo metais projektą koordinuoja 1C klasės mokiniai ir jų auklėtoja Danguolė Šopaitė.

Skaityti plačiau

Š.m. spalio 15 dieną po šešių pamokų  antrų ir trečių gimnazijos klasių mokiniai rinkosi į aktų salę susitikti su Marijampolės darbo biržos jaunimo darbo centro atstove Loreta Barkauskiene. Gimnazistai buvo supažindinti  su „karjeros“ sąvoka, išgirdo patarimų, kaip teisingai ir kokiais kriterijais remiantis pasirinkti profesiją. Jaunimo centro atstovė pasakodama rėmėsi gyvenimiškomis situacijomis.

Jau šešti metai Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje vykdomas pilietinio ir tautinio ugdymo projektas ”Istorinės atminties takais”, kurio tikslas žadinti norą domėtis krašto istorija, jos praeitimi, gilinti istorines žinias, aplankyti istorines - kultūrines vietas.

Skaityti plačiau

Ar kada esate girdėję apie jau aštuntą kartą Lietuvoje vykstantį renginį „Tyrėjų naktis“? Ne? Tuomet įdėmiai skaitykite, nes rugsėjo paskutinį penktadienį būrelis Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistų, kurių daugumą sudarė „Tyrėjų klubo“ nariai bei jų vadovė Daiva Vaišnorienė su mokytoju Žydrūnu Ožalu priešakyje, po 4 pamokų jau buvo pasiruošę vykti į įdomybių pilną KTU studentų miestelį, kuriame mūsų laukė populiarus projektas - „Tyrėjų naktis 2012“.

Skaityti plačiau

Mes, vaikų socializacijos ir užimtumo projekto „ Bendraukime ir būkime kartu“ dalyviai, rugsėjo 28 d apsilankėme Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse. Dalyvavome edukaciniame užsiėmime „ Lino kelias“. Muziejaus sodybos kluone apžiūrėjome linų apdirbimo ekspoziciją, sužinojome apie lino naudą žmogaus gyvenime. Buvo demonstruojami darbai,( kai kuriuos patys išbandėme) , kuriuos būtina nudirbti, kad lauko augalas taptų dailiu raštuotu audeklu.

Skaityti plačiau

Šių metų rugsėjo 25 - ąją Kazio Griniaus gimnazijos devintokams ir dešimtokams praskaidrino mielos viešnios, jau antrąjį kartą aplankančios mūsų mokyklą. Tai nuoširdžiu optimizmu pasižyminčios folkloro aktorės Janina Matekonytė ir Kristina Bareikienė bei jų vaidinimas „Iš amžių glūdumos“.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas