Vasario 3 – osios popietę į Kazlų Rūdą atvykęs traukinys paliko keturis užsieniečius, atvykusius iš Kirgizijos, Kinijos, Bulgarijos bei Slovakijos su projektu „Save kuriu pats“. Svečius su šypsenomis veiduose pasitiko būrelis  Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazistų, į kurių namus tuoj atvyks po vieną laikiną šeimos narį. Jaunuolių ketvertas atvyko ne pasigrožėti žiemiška Kazlų Rūdos gamta, o padirbėti su Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistais  – praplėsti jaunimo akiratį supažindinant juos su įvairiomis kultūromis, skleisti toleranciją kitataučiams, motyvuoti aktyviai veiklai, skatinti mokinius atsiskleisti, siekti savo tikslų, ugdyti ateities lyderius.

Skaityti plačiau

Vasario 7 – ą dieną grupė  Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokinių apsilankė Vilniuje,  Litexpo“ parodų centre, kuriame vyko tarptautinė paroda „Studijos 2013“.

Gimnazistai  turėjo puikią galimybę susipažinti su įvairių  profesinių, aukštųjų mokyklų programomis, jų ruošiamomis specialybėmis.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje pirmadienio vakare  mokinių tėvai ir mokytojai dalyvavo  antrame seminare (pirmas vyko lapkričio mėn.) pagal Lietuvos tėvų forumo organizuotą projektą „Darni šeima ir tvari mokyklos bendruomenė – ateities Lietuva“.

Skaityti plačiau

Jau nuo pačio ryto Kanapinis ir Lašininis su savo palyda linksmino gimnazijos bendruomenę.

Smagi armonikos muzika, šmaikštus Užgavėnių personažų žodis, blynai, lašinai su duona  - visa tai kėlė nuotaiką ir norą kuo greičiau prisišaukti pavasarį.

Skaityti plačiau

Jau  nuo praėjusios savaitės Kazlų Rūdos savivaldybės viešojoje bibliotekoje veikia gimnazijos pirmokų kūrybos paroda ,,Kaukių fiesta“. Vaikų skyriuje eksponuojami darbeliai skiriami Užgavėnėms, vienai spalvingiausių ir triukšmingiausių žiemos švenčių .

Skaityti plačiau

Įsibėgėja tarptautinis projektas ”Save kuriu pats”

Studentai – stažuotojai iš užsienio jau tapo savais gimnazijos bendruomenės nariais.

Po vestų pamokų, antradienio popietę jie pakvietė gimnazistus į savęs pažinimo užsiėmimus. Į salę prigužėjo  daug gimnazistų,  panorusių išgirsti ir įgyti žinių bei įgūdžių,  kaip pažinti save, kaip daryti karjerą, rinktis savo gyvenimo kelią,  kaip rašyti CV, kaip save pristatyti darbdaviui.

Skaityti plačiau

Primename, kad iki kovo 7 dienos priimami prašymai laikyti brandos egzaminus.
Kartu su prašymu privaloma pateikti:
a)   asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą) arba vairuotojo pažymėjimą;
b)   vidurinį išsilavinimą liudijantį dokumentą (brandos atestatą, profesinės ar aukštesniosios mokyklos diplomą).
Pateikęs prašymą, eksternas sumoka 50 litų už kiekvieną pasirinktą brandos egzaminą.
Labai prašome nevėluoti, nes po kovo 7 dienos prašymai nebus priimami.

Sekmadienio popietę grupė Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistų, jų tėvelių ir mokytojų geležinkelio stotyje sutiko Tarptautinio AIESEC projekto „Save kuriu pats“ studentus – stažuotojus iš Kirgizijos, Slovakijos, Bulgarijos, Kinijos.

Skaityti plačiau

Sausio 29 dieną gimnazijoje lankėsi  VU Tarptautinės verslo mokyklos atstovai, kurie pristatė  mokyklą, mokymosi sąlygas, siūlomas bakalauro studijų programas.

Skaityti plačiau

Vaišnoraitę Mildą 1a
Kvietkauskaitę Gretą 2a
Girniūtę Vildą 2a
Tamašauskaitę Paulę 2b
Petrošių Mantą 2c
Dabrilą Povilą 3a
Šlekytę Giedrę 3a
Vasiliauską Eriką 3a
Naujokaitę Simoną 4a
Valaitį Justą 4b
 
Džiaugiamės ir didžiuojamės! 


foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas