Kovo 13 dieną gimnazijoje lankėsi dėstytojai ir studentai iš Marijampolės kolegijos. Susitikimo metu buvo  plačiai,  išsamiai ir vaizdžiai pristatytos studijų programos, apie kurias pasakojo ne tik dėstytojai, bet ir studentai. Jie pristatė ne tik studijų programas, bet ir kalbėjo apie studentų laisvalaikį, įsidarbinimo galimybes baigus studijas.

Skaityti plačiau

Per tikrąjį Kaziuką visą savaitgalį suvalkiečiai šturmavo sostinę. Dainavo, šoko, auksarankiai meistrai ir meistrės atvežė vilniečiams ir miesto svečiams visko, ko gali žmogui prireikti: ir pavalgyt, ir atsigert,  ir apsirengt, ir pasinovyt (lietuviškai- pažaist), ir namus save bei namus pasipuošt. Kovo šeštą dieną, trečiadienį, suvalkiečių vaikai mugę organizavo gimnazijoje.

Skaityti plačiau

Kaip ir kasmet svarbiausia pavasario šventė - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena -  gimnazijoje paminima netradicine akcija -  bėgimu ‘Tiltas iš praeitis į dabartį“.

 Šioje akcijoje kviečiami dalyvauti visi Kazlų Rūdos žmonės, įmonių,  organizacijų atstovai.

Skaityti plačiau

P A D Ė K A

 Kazlų Rūdos Kazio Griniaus administracija ir visa gimnazijos bendruomenė nuoširdžiai dėkoja mokinių tėvams

Ingai ir Andriui Kairiams

 Irmai ir Romui Valaičiams

 Rasai ir Almantui  Kazlauskams

 Ritai ir Daliui Kazakevičiams

 Aurelijai ir Sigitui Matukynams

už studentų iš užsienio priėmimą ir  apgyvendinimą savo namuose, nuoširdų pasirūpinimą jais, už geranorišką pagalbą gimnazijai, 

gražų bendradarbiavimą,

įgyvendinant tarptautinį AISEC projektą „Save kuriu pats“ .

Vasario 3 – osios popietę į Kazlų Rūdą atvykęs traukinys paliko keturis užsieniečius, atvykusius iš Kirgizijos, Kinijos, Bulgarijos bei Slovakijos su projektu „Save kuriu pats“. Svečius su šypsenomis veiduose pasitiko būrelis  Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazistų, į kurių namus tuoj atvyks po vieną laikiną šeimos narį. Jaunuolių ketvertas atvyko ne pasigrožėti žiemiška Kazlų Rūdos gamta, o padirbėti su Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistais  – praplėsti jaunimo akiratį supažindinant juos su įvairiomis kultūromis, skleisti toleranciją kitataučiams, motyvuoti aktyviai veiklai, skatinti mokinius atsiskleisti, siekti savo tikslų, ugdyti ateities lyderius.

Skaityti plačiau

Vasario 7 – ą dieną grupė  Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokinių apsilankė Vilniuje,  Litexpo“ parodų centre, kuriame vyko tarptautinė paroda „Studijos 2013“.

Gimnazistai  turėjo puikią galimybę susipažinti su įvairių  profesinių, aukštųjų mokyklų programomis, jų ruošiamomis specialybėmis.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje pirmadienio vakare  mokinių tėvai ir mokytojai dalyvavo  antrame seminare (pirmas vyko lapkričio mėn.) pagal Lietuvos tėvų forumo organizuotą projektą „Darni šeima ir tvari mokyklos bendruomenė – ateities Lietuva“.

Skaityti plačiau

Jau nuo pačio ryto Kanapinis ir Lašininis su savo palyda linksmino gimnazijos bendruomenę.

Smagi armonikos muzika, šmaikštus Užgavėnių personažų žodis, blynai, lašinai su duona  - visa tai kėlė nuotaiką ir norą kuo greičiau prisišaukti pavasarį.

Skaityti plačiau

Jau  nuo praėjusios savaitės Kazlų Rūdos savivaldybės viešojoje bibliotekoje veikia gimnazijos pirmokų kūrybos paroda ,,Kaukių fiesta“. Vaikų skyriuje eksponuojami darbeliai skiriami Užgavėnėms, vienai spalvingiausių ir triukšmingiausių žiemos švenčių .

Skaityti plačiau

Įsibėgėja tarptautinis projektas ”Save kuriu pats”

Studentai – stažuotojai iš užsienio jau tapo savais gimnazijos bendruomenės nariais.

Po vestų pamokų, antradienio popietę jie pakvietė gimnazistus į savęs pažinimo užsiėmimus. Į salę prigužėjo  daug gimnazistų,  panorusių išgirsti ir įgyti žinių bei įgūdžių,  kaip pažinti save, kaip daryti karjerą, rinktis savo gyvenimo kelią,  kaip rašyti CV, kaip save pristatyti darbdaviui.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas