Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos pirmų klasių mokiniai (tikslinė grupė, atrinkta atsitiktiniu būdu)dalyvauja moksliniame tyrime „Tikslų laboratorija“ .

Tyrimą organizuoja Kauno technologijos universiteto tyrėjų komanda.

Tyrimas bus vykdomas 2019/2020 ir 2020/2021 m.m. , du kartus per mokslo metus. Šiuo tyrimu siekiama išsiaiškinti, kaip Lietuvos gimnazijose besimokančių paauglių asmeninės savybės , gebėjimai ir patirtys lemia tikslų formavimąsi. Taip pat siekiama įvertinti socio-ekonominės ir kultūrinės aplinkos , santykių su bendraamžiais , tėvais, mokytojais reikšmę paauglių tikslams.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos sveikatingumo projekto „Gyvenk sveikai 9 dalyviai“, supranta, kad fizinis aktyvumas ypač naudingas žmogaus sveikatai  ir yra vienas iš sveikos gyvensenos veiksnių.

Todėl,  projekto dalyviai noriai dalyvauja įvairiose fizinio aktyvumo veiklose. Viena  mėgstamiausių veiklų – dviračių žygis. Šia veikla kasmet pradedame projekto programą Birštone, Žvėrinčiaus take.

Skaityti plačiau

Š.m. spalio 24 d. 42 1-4 klasių gimnazistai vyko į didžiausią Lietuvoje karjeros renginį STUDFESTAS 2019, kuris truko visą dieną ir vyko Kauno Žalgirio arenoje. Patarimais, savo sėkmės istorijomis, patitrtimi dalinosi Rytis Jurkėnas, edukacinių bendrovių „Kalba“ kūrėjas, profesionalus karjeros konsultantas, Studfesto ambasadorius, Mantas Stonkus, televizijos laidų vedėjas, aktorius bei komikas, Eugenijus Lastauskas, Lietuvos kariuomenės karininkas, pulkininkas leitenantas, Radistai, didžėjai, prodiuseriai, renginių organizatoriai ir vedėjai, Simona Pajaujienė, LSU docentė, sveikatingumo trenerė-ekspertė, sveikatingumo programų koordinatorė, Martynas Prievelis, VDU absolventas bei vienos didžiausių Lietuvos energetitkos sektoriaus įmonių ESO pokyčių vadovas ir daugelis kitų jaunų, pasiekusių savo tikslą žmonių.

Skaityti plačiau

Gimnazistai - šventės ambasadoriaiSpalio 4 d. į gimnaziją visi suskubėjome su gėlėmis, šokoladais, skania kava, nuoširdžiais palinkėjimais ir padėkomis. Suskubome pasveikinti mūsų mylimus mokytojus. Šią dieną jie galėjo atsikvėpti ir pailsėti, kadangi pamokas vedė ketvirtokai, tai mėgavosi jiems skirtu renginiu ir aptarinėjo hole pasitikusią staigmeną- mokinių pieštus  mylimiausių mokytojų portretus.

Skaityti plačiau

Šių metų spalio 9 dieną su projekto  gabiems ir talentingiems  „Nuo teorijos iki praktikos“ nariais ir geografijos mokytoja D.V. Petraitiene vykome į Kauno brangakmenių (gemologijos) muziejų. Mums buvo pravesta edukacinė programa, kurioje buvo supažindinama su brangakmenių įvairove,  mineralų paslaptingumu, kalbama  apie jų struktūrą, sintetinimą, spalvotumą, skaidrumą ir piniginę vertę.

Skaityti plačiau

Spalio 3 dieną su projektu „Atrask save 3“, važiavome į gatvės meno pažinimą Marijampolės gatvėse. Gatvės menas – yra galimybė pažvelgti kitaip į architektūrą, statinius gatvėse. Gatvės menas  yra kilęs iš Niujorko. Pirmiausia mus pasitiko gidė kuri papasakojo apie projektą Malonny  (Niujorkas, Londonas, Marijampolė – idėjų migracija) ir parodė gatvės meno kūrinius.

Skaityti plačiau

Š.m . spalio 10 dieną  gimnazijoje vyko susitikimas pavadinimu „Renkuosi ateitį sau“, kurio metu   edukacinės įmonės „Kalba.lt“ atstovas, studijų užsienyje koordinatorius  Rokas Lukošaitis bendravo su 2-4 klasių mokiniais.

Susitikimo metu vyko pokalbis apie tolimesnį gyvenimo kelią, kaip teisingai jį pasirinkti, apie galimybes studijuoti užsienyje. Betarpiškas, draugiškas svečio bendravimas, pasidalinimas savo asmenine patirtimi sudomino gimnazistus. Po renginio mokiniai turėjo galimybę individualiai pakalbėti su konsultantu ir  gauti atsakymus į  jiems rūpimus klausimus.

Skaityti plačiau

Spalio 10 dieną, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje vyko sveikatingumo akcija „Košių diena“. Akcijos tikslas - stiprinti sveikos gyvensenos įgūdžius.

Košės yra turtingos skaidulinių medžiagų, kurios turi įtakos darniai virškinimo trakto veiklai. Skaidulinės medžiagos gerina žarnyno peristaltiką, šalinimą, saugo nuo vidurių užkietėjimo ir kitų virškinimo trakto ligų.  Grūduose gausu vitaminų PP, E, B grupės, mineralų magnio, kalio, kalcio, geležies, cinko, seleno. Daugiausiai kruopose yra angliavandenių, tačiau jose yra ir riebalų bei baltymų.

Skaityti plačiau

Spalio 4d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje mokiniai šventė mokytojų dieną. Dvyliktokai leido mokytojams atsipalaiduoti ir visai dienai grįžti į mokyklos suolus, pasijausti vėl mokiniais, kai nerūpestingai bėgo dienos. Pravedus teatro, šokio, dailės, pasaulio pažinimo, psichologijos pamokas, tikrintos mokytojų kompetencijos egzamine.  O tuo tarpu.... gimnazijoje vadovavo patys dvyliktokai. Mokyklos vyriausieji vedė pamokas ir mokiniams, tik kitaip, kam teko paplušėti  netikėtam žinių patikrinime, o kam šokti lietuvių kalbos pamokoje.

Skaityti plačiau

Spalio 3 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 2 klasių gimnazistai dalyvavo egzamino „Konstitucijos egzaminas 2019“ I etape.

Egzaminą organizavo LR Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėju – Lietuvos Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda.

Dalyviai atsakinėjo į 30 egzamino klausimų.Pagal egzamino nuostatus,  dalyviai teisingai atsakę į 23 klausimus, patenka į II etapą.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas