Mes, vaikų socializacijos ir užimtumo projekto „ Bendraukime ir būkime kartu“ dalyviai, rugsėjo 28 d apsilankėme Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse. Dalyvavome edukaciniame užsiėmime „ Lino kelias“. Muziejaus sodybos kluone apžiūrėjome linų apdirbimo ekspoziciją, sužinojome apie lino naudą žmogaus gyvenime. Buvo demonstruojami darbai,( kai kuriuos patys išbandėme) , kuriuos būtina nudirbti, kad lauko augalas taptų dailiu raštuotu audeklu.

Skaityti plačiau

Šių metų rugsėjo 25 - ąją Kazio Griniaus gimnazijos devintokams ir dešimtokams praskaidrino mielos viešnios, jau antrąjį kartą aplankančios mūsų mokyklą. Tai nuoširdžiu optimizmu pasižyminčios folkloro aktorės Janina Matekonytė ir Kristina Bareikienė bei jų vaidinimas „Iš amžių glūdumos“.

Skaityti plačiau

Ruduo jau įsibėgėja, vis dažniau matome už lango krentančius medžių lapus, o saulė jau nebe taip lepina savo spinduliais, kaip prieš keletą savaičių. Tačiau būrelis Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokinių vis dar gyvena vasaros įspūdžiais, kuomet birželio mėnesį  jie turėjo puikią galimybę sudalyvauti „muzikinėse dirbtuvėse“, kartu su penkiasdešimties amerikiečių trupe pasivadinusia „The Young Americans“ bei penkiais šimtais mokinių, projekto dalyvių.

Skaityti plačiau

Švytintys gimnazistų veidai, rudeniniai gėlių žiedai, gera nuotaika, jaunatviškas klegesys, tai Rugsėjo pirmosios rytas Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje.

Gimnazistai, susirinkę į pirmą klasės valandėlę, pasidaliję vasaros įspūdžiais,  aptarią artimiausius darbus, kartu su mokytojais rinkosi prie gimnazijos laiptų į Mokslo metų pradžios šventę.

Skaityti plačiau

DarbasŠių metų birželio 11-22 dienomis Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje vyko kūrybinė meninė stovykla „Vizitas-2012“, vadovaujama mokytojo Vyto Apučio. Stovykla „Vizitas-2012“ - tai pažintinė kelionė į senąsias civilizacijas, kurioje mokiniai gilino žinias apie graikų, egiptiečių, šumerų bei baltų kultūras, jų istoriją, išskirtinius meno bruožus ir motyvus, būdingas to laikotarpio kolorito skales. Pagrindinis stovyklos tikslas - papuošti gimnazijos interjerą mokinių darbais.

Skaityti plačiau

Sveikiname ir didžiuojamės puikiai besimokančiais gimnazistais!

Skaityti plačiau

„Šis saulėtas rytas išties džiaugsmingas, nes netrukus į Jūsų delnus nuguls pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai.  Noriu visus pasveikinti su pirmu žingsniu į savarankišką pasirinkimą ir karjeros planavimą“ - taip  pagrindinio išsilavinimo pažymėjimų išdavimo šventę pradėjo gimnazijos direktorė.

Skaityti plačiau

Birželio 8 dieną su ypatingai gera, pakylėta nuotaika į gimnaziją rinkosi 1 - 3 klasių mokiniai. Kitaip ir būti negalėjo – juk tai paskutinė mokslo metų diena.

Gimnazistų veiduose spindėjo šypsena, garsus klegesys ir juokas skelbė - pagaliau atostogos!

Skaityti plačiau

  1. Atsižvelgus į gimnazijos bendruomenės apklausos rezultatus bei siūlymus nutarta įvesti uniformas mokiniams. Vaikinams – tamsiai mėlynas švarkas ir languotas kaklaraištis, merginoms – tamsiai mėlynas švarkas, languotas sijonas ir languotas kaklaraištis. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos tarybos 2012 vasario 14 d. posėdžio nutarimas Nr.4.
  2. Mokyklinės uniformos pradedamos dėvėti nuo 2012 m. rugsėjo 1 d.
  3. Visiems mokiniams kiekvieną dieną privaloma dėvėti tamsiai mėlyną  švarką su gimnazijos ženkliuku.
  4. Gimnazijos šventinių renginių metu, valstybinių švenčių minėjimo metu, konkursų, olimpiadų, įskaitų, egzaminų metu, atstovaujant bei reprezentuojant gimnaziją privaloma dėvėti: vaikinams - tamsiai mėlynas  švarkas, balti marškiniai, kaklaraištis, gimnazijos ženkliukas; merginoms - tamsiai mėlynas  švarkas, languotas sijonas, balta palaidinė, kaklaraištis, gimnazijos ženkliukas
  5. Mokiniai vilkėdami uniformą kuria tvarkingos mokyklos įvaizdį, parodo pagarbą bei pasididžiavimą gimnazijai ir joje besimokantiems.

Skaityti plačiau

Kvepiantis pakalnutėm ir alyvom Paskutinis skambutis vis toks pats ir kasmet kitoks... Drugelių trapumo  ir balandžių skaidros kupinos akimirkos, liūdnai linksma šventė, kada kaip niekad aštriai juntamas šalia tiksintis laikas, kai jau gali, bet dar nenori eit namo...

Skaityti plačiau

Dar viena smagi ketvirtadienio pavakarė, kai gimnazijos salėje lalėjo žiūrovai, nerimavo susiėjimo kaltininkai, skambėjo dainos, buvo dovanojamos gėlės, teikiami padėkos raštai...

Atsakymas į nespėtą užduoti klausimą: „Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mišrus vokalinis ansamblis švenčia dvejų metukų gimtadienį!“ Kaip visada švytinti ir gyvenimo džiaugsmo, rodos, niekada nestokojanti Audronė Pranskevičienė surinko dainuoti ir groti norinčius bei sugebančius vaikus. Pasak gimnazijos direktorės, tai atsisveikinanti, tai vėl pareinanti mokytoja kaskart padovanoja kokį sukurtą produktą. Šįkart tai kolektyvas, gražiai atstovaujantis gimnazijai, garsinantis jos vardą, puošiantis beveik visas šventes.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas