Projektas „ Aukštosios kultūros impulsai mokykloms“ gimnazijoje baigėsi.

Balandžio 8 d. paskutinę pamoką – kūrybines dirbtuves vedė kompozitorė Egidija Medekšaitė.

Kūrybinių dirbtuvių „ Kaip garsas kuria animaciją“ metu pagrindinis dėmesys buvo skirtas garso ir vaizdo suvokimo tyrinėjimui bei animacijos pristatymui.

Skaityti plačiau

Pagal projektą „Aukštosios kultūros impulsai mokykloms“ (AKIM) balandžio 1 dieną, gimnazijoje lankėsi Šiaulių dramos teatro aktorė Lina Bocytė-Garbačiauskienė. Aktorė savo žiniomis, profesine ir gyvenimiška patirtimi džiugino gimnazistus.

Skaityti plačiau

Skatinti jaunus žmones domėtis Lietuvos istorija, gilinti istorines žinias, ugdyti pasididžiavimą savo tautos istorija ir  jos dabartimi, galima įvairiais būdais.

Gimnazijos istorijos mokytojos ir projekto „Istorinės atminties takais“ dalyviai gimnazijoje organizavo trumpalaikį istorinį projektą „Tai mūsų istorija“.

Skaityti plačiau

Gimnazistų ilgai lauktas, projekto „Bendraukim ir būkim kartu“  dalyvių ir jų vadovių Danutės Šimienės ir Inetos Peknerienės pakviestas Kaziukas pagaliau per pačias Gandrines sugrįžo.

Skaityti plačiau

Kazio Griniaus gimnazija dalyvauja šiame Lietuvos meno kūrėjų asociacijos parengtame projekte.

Projektas siūlo aukštąją kultūrą sistemingai ir nuosekliai pateikti gimnazijos mokiniams.

Į dialogą su gimnazija yra įtraukti patys įdomiausi menininkai, kurie turi ką pasakyti mokiniams ir nori tai padaryti.

Skaityti plačiau

Vasario 16 - oji Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Viena iškiliausių tautos istorijos datų. Visa Lietuva, kiekvienas lietuvis su pagarba ir pasididžiavimu mini šią dieną.

Į Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją  paminėti valstybės atkūrimo dieną,  rinkosi mokyklų, kurioms suteikti pirmosios Nepriklausomos Lietuvos akto signatarų vardai, bendruomenių atstovai.

Skaityti plačiau

2014 m. vasario 10 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją aplankė lietuvių poetas, vertėjas ir redaktorius Antanas A. Jonynas. Susitikimą organizavo Lietuvos meno kūrėjų asociacija (LMKA), nuo 2011 metų gyvendinanti  iš Europos socialinio fondo lėšų finansuojamą projektą „ Aukštosios kultūros impulsai mokykloms“, į kurį dalyvauti 2013 m. atrinkta buvo ir Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija.

Skaityti plačiau

Vasario 6-8 dienomis Vilniaus „Litexpo“ parodų rūmai šurmuliavo nuo jaunimo - čia vyko XII tarptautinė žinių ir išsilavinimo paroda „Studijos 2014“, skirta  tūkstančiams abiturientų ir jaunų žmonių, svarstančių ir kuriančių ateities planus, ieškančių tinkamiausio sprendimo kur mokytis, supažindinanti su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis, su karjeros ir verslo perspektyvomis, su stažuotėmis ir savanoryste.

Skaityti plačiau

Vasario 6 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje vyko popietė „Nėra blogų profesijų“. Renginyje dalyavavo 1-2 gimnazijos klasių mokiniai, kurie paruošė pristatymus apie profesiją, kuri jiems atiteko burtų keliu, ir trumpus linksmus vaidinimus. 1a klasė papasakojo apie konditeriaus profesiją, nuotaikingai suvaidino duonos kepimo procesą ir net įtraukė gimnazijos mokytoją į profesijos pristatymą.

Skaityti plačiau

Sausio 21 dieną gimnazijoje karaliavo tikslieji mokslai: vyko projekto „Mokinių jaunųjų tyrėjų atskleidimo ir ugdymo sistemos sukūrimas – II etapas“ renginys „TYRĖJO DIENA TAVO MOKYKLOJE“. Apie 200 gimnazijos ir grupelė pagrindinės mokyklos mokinių turėjo galimybę betarpiškai bendrauti su jaunaisiais mokslininkais, susipažinti su technikos naujovėmis, akivaizdžiai praktiškai įsitikinti fizikinių dėsnių veikimu, mobiliame planetariume pasijusti maža visatos dalelyte. Vyko keturios įtraukiančios paskaitos: lektoriaus Remigijaus Noreikos mokslinė paskaita „Atsinaujinanti energetika“, lektoriaus Mindaugo Masaičio paskaita planetariume paskaita „Mes ir visata“, lektoriaus Mindaugo Lunecko paskaita „Robotika ir judesių registravimo sistema“, lektoriaus Pijaus Vaškevičiaus paskaita „Greitaveikė filmavimo kamera“.

Skaityti plačiau

Labai gerais pažymiais pirmąjį semestrą baigė gimnazistai:

   1. Aukštakalnytė Greta 3a
   2. Dabrila Povilas 4a
   3. Girniūtė Vilda 3a
   4. Kvietkauskaitė Greta 3a
   5. Matukynaitė Lina 4a
   6. Petrošius Mantas 3c
   7. Šlekytė Giedrė 4a
   8. Vaišnoraitė Milda 2a
   9. Vasiliauskas Erikas 4a

Sveikiname ir didžiuojamės !

Gimnazijos bendruomenė

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas