Vytauto Didžiojo Universiteto menų fakulteto studentės ir Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 1b ir 1c klasės mokinių tikslinė grupė lapkričio 21 dieną įgyvendino studentų inicijuotą kūrybinį projektą „Neformaliai“.

Tikslas – informacinių technologijų pagalba, neformaliojo ugdymo metodais, ugdant mokinių kūrybiškumą, bendradarbiavimą, komandinį darbą papildyti ir praplėsti formaliojo mokymosi programos žinias ir įgūdžius.

Skaityti plačiau

Buvo netikėta ir labai malonu, kai dar ankstyvą rudenį sulaukėme gražaus laiško ir pasiūlymo iš buvusio gimnazisto Martyno Orkino.

Savo laiške jis raše “norėčiau pasidalinti su dabartiniais gimnazistais savo žiniomis ir patirtimi renkantis profesiją ir ateities kelią. Tokiame susitikime – diskusijoje  gal pageidautų dalyvauti ir daugiau buvusių gimazistų, kurie galėtų pristatyti teisės, ekonomikos, medicinos, informacinių technologijų, elektronikos bei kitų sričių studijas, karjeros galimybes.

Skaityti plačiau

Kai dirbama iš širdies, tai ir pačiam džiaugsmas, ir  šalia esantiems  gražu... Tikrai ne dėl pliusiuko į „kaupiamąjį“ taip gausiai susirinko ir iki pačių sutemų  lapkričio 21 dieną šurmuliavo tiksliesiems mokslams neabejinga gimnazijos vyrija bei fizikos uždavinius lengvai kremtančios ilgakasės. Per „Tyrėjų naktis“ užmegzta pažintis davė vaisių- iš Vilniaus universiteto atvažiavo trys vienas už kitą šaunesni svečiai. Ilgai ir kantriai laukti, prie vartų pasitikti Jaunieji fizikai atsivežė tiek aparatų ir sujungė tiek aparatūros, kiek gimnazijos salėj, ko gero, dar nebuvę per jokį šokių vakarėlį.

Skaityti plačiau

Įgyvendinant vaikų socializacijos ir užimtumo projektą „Bendraukime ir būkime kartu“ lapkričio 15 d. į Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos  bibliotekos skaityklą rinkosi viešnios iš Kazlų Rūdos neįgaliųjų draugijos. Mes, projekto dalyviai, jau antri metai bendraujame  su šia draugija.

 

Skaityti plačiau

Siekti darnesnių santykių su savo vaikais, daugiau sužinoti apie gyvenimiškus vaikų poreikius tenkinantį ugdymą, kaip išbristi iš užburto atsakomybės permetimo rato, tokius ir kitus kasdieniškus, tačiau labai svarbus klausimus gvildeno, diskutavo mokinių tėvai trečiadienio vakare (lapkričio 14d.) susirinkę į paskaitą organizuotą pagal Lietuvos tėvų forumo projektą “ Darni šeima ir tvari mokyklos bendruomenė – ateities Lietuva.

Skaityti plačiau

Įgyvendinant sveikatingumo projektą „Gyvenk sveikai 2“, pirmų gimnazijos klasių mokiniams lapkričio 6, 8 dienomis buvo organizuoti pirmosios pagalbos mokymai.

Nelaimingas atsitikimas – trauma, netikėtas sveikatos pablogėjimas – gali ištikti mus namuose, darbe, gatvėje ar kelyje. Dažniausiai nelaimė mus užklumpa netikėtai ir daugeliu atveju šalia nebūna mediko, kuris galėtų kvalifikuotai suteikti pirmąją pagalbą. Labai svarbu, kad kiekvienas žmogus turėtų pirmosios pagalbos įgūdžių, kad galėtų ištikus nelaimei padėti nukentėjusiam, kalbėjo Marijampolės visuomenės sveikatos biuro specialistė Lina Laukaitienė.

Skaityti plačiau

Š.m. lapkričio 7 dieną nemaža grupė 2 ir 4 gimnazijos klasių mokinių lydimų pavaduotojos Vaidos Juškienės, bei  mokytojų Virginijos Gustainienės  ir Reginos Bartkuvienės vyko susipažinti su liberaliomis studijomis garsėjančiu Vytauto Didžiojo universitetu Kaune. Mus priėmė Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete, kuris yra įsikūręs Gedimino gatvėje. Susiradę 301 auditoriją,  gerą valandą mūsų mokiniai galėjo pasijausti studentais - susėdusiems auditorijoje studijų informacijos centro specialistė  papasakojo apie studijų programas Vytauto Didžiojo universitete, fakultetus, studijas ir laisvalaikį, studentišką gyvenimą bendrabučiuose, šventes ir kasdienybę.  Mokiniai buvo supažindinti su stojimo reikalavimais, stojamojo balo apskaičiavimu, naujovėmis, kurios bus taikomos baigusiems mokyklą 2014m.ir vėliau.

Skaityti plačiau

Spalio 26-ąją dieną, nuaidėjus paskutiniam skambučiui prieš rudens atostogas, visi suskubo ruoštis vienam iš pačių laukiamiausių bei išskirtiniausių mūsų gimnazijos renginių – „Madų šou“.

Jau nebe pirmus metus šis renginys džiugina žiūrovus, o dalyviams suteikia daugybę kūrybinių įgūdžių, moko bendrauti ir bendradarbiauti, ugdo atsakomybės jausmą.

Skaityti plačiau

Spalio 25 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistai rinkosi į aktų salę paminėti Lietuvos Konstitucijos dvidešimtmetį.

Renginį pradėjome Lietuvos Respublikos himnu.

Justas Valaitis, 4b klasės mokinys, renginio vedantysis, priminė mokiniams Lietuvos konstitucingumo raidą, Konstitucijos reikšmę valstybei, jos žmonėms.

Skaityti plačiau

Sveikas gyvenimo būdas – tai sveika mityba, sportas ir žalingų įpročių neturėjimas! „Sveikata ne viskas, bet be sveikatos nėra nieko“ - šiais garsaus antikos filosofo Sokrato žodžiais pasitinkame sveikos gyvensenos projektą, kuris Kazio Griniaus gimnazijoje tęsiamas jau trečius metus iš eilės. Šiais mokslo metais projektą koordinuoja 1C klasės mokiniai ir jų auklėtoja Danguolė Šopaitė.

Skaityti plačiau

Š.m. spalio 15 dieną po šešių pamokų  antrų ir trečių gimnazijos klasių mokiniai rinkosi į aktų salę susitikti su Marijampolės darbo biržos jaunimo darbo centro atstove Loreta Barkauskiene. Gimnazistai buvo supažindinti  su „karjeros“ sąvoka, išgirdo patarimų, kaip teisingai ir kokiais kriterijais remiantis pasirinkti profesiją. Jaunimo centro atstovė pasakodama rėmėsi gyvenimiškomis situacijomis.

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas