Sekmadienio popietę grupė Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistų, jų tėvelių ir mokytojų geležinkelio stotyje sutiko Tarptautinio AIESEC projekto „Save kuriu pats“ studentus – stažuotojus iš Kirgizijos, Slovakijos, Bulgarijos, Kinijos.

Skaityti plačiau

Sausio 29 dieną gimnazijoje lankėsi  VU Tarptautinės verslo mokyklos atstovai, kurie pristatė  mokyklą, mokymosi sąlygas, siūlomas bakalauro studijų programas.

Skaityti plačiau

Vaišnoraitę Mildą 1a
Kvietkauskaitę Gretą 2a
Girniūtę Vildą 2a
Tamašauskaitę Paulę 2b
Petrošių Mantą 2c
Dabrilą Povilą 3a
Šlekytę Giedrę 3a
Vasiliauską Eriką 3a
Naujokaitę Simoną 4a
Valaitį Justą 4b
 
Džiaugiamės ir didžiuojamės! 


Vasario 4 - 18 dienomis Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos bendruomenė dalyvauja Tarptautinis AIESEC projektas "SAVE KURIU PATS".

Skaityti plačiau

Dvimečio 2012-2013 m.m. prasidėjusio tarptautinio Comenius projekto „Istoriniai prekybiniai keliai ir jų reikšmė miestui ir regionui“ pirmasis vizitas  įvyko  2012 gruodžio 04 - 07 dienomis Bratislavoje (Slovakija). Čia darbiniam vizitui susitiko projekto partneriai iš Vokietijos, Slovakijos, Vengrijos Lietuvos. Vizitas truko keturias dienas. Iš mūsų gimnazijos vyko 6 mokiniai ir trys mokytojai.Mūsų gimnazistų ir mokytojų, po 16 valandų kelionės mikroautobusu, laukė tikri mokykliniai pietūs mokyklos valgykloje ir išvyka miesto transportu į sostinės centrą susipažinti su senamiesčio istoriniais bei kultūriniais objektais ir... Kalėdinėmis mugėmis.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus  gimnazijos mokiniai ir mokytojai  2012-2014 metais vėl turi galimybę dalyvauti tarptautiniame daugiašaliame Europos Sąjungos mokyklų bendradarbiavimo projekte Comenius.

Projekte Istorinių prekybos kelių reikšmė miestui ir regionui“ dalyvauja keturios šalys Lietuva (Kazlų Rūda, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija), Celldömölk (Vengrija), Bratislava (Slovakija) ir Traunstein (Vokietija).

Skaityti plačiau

Šaltą ir baltą gruodžio vienuoliktąją būrelis gimnazistų: Mindaugas Raitelaitis, Povilas Dabrila, Laura Šlekytė, Erikas Tamaliūnas, Vilda Girniūtė, Mantas Petrošius, Ernandas Mockeliūnas, Normantas Rimša ir Milda Vaišnoraitė – patraukė į Marijampolės Rygiškių Jono gimnaziją. Ten vyko tradicinė (jau aštuntoji) Sūduvos krašto gimnazijų matematikos olimpiada. Stipriausi matematikai iš visų Suvalkijos kampelių galynėjosi spręsdami įdomias, Vilniaus Universiteto docento, mokslų daktaro R. Kašubos sudarytas ne tik logines, bet ir labai poetiškas, užduotis.

Skaityti plačiau

„Šiandien, minėdami Prezidento Kazio Griniaus  146 – ąsias gimimo metines, prisiminsime jo veiklą ir darbus, jam skirsime ir parengtą koncertą.

Didžiuojamės, kad mūsų gimnazijai 1995 m. suteiktas  šios iškilios asmenybės vardas“, kalbėjo renginio vedančioji Viktorija.

Skaityti plačiau

Gruodžio 12 dieną, 12 val., 12 klasių mokiniai skubėjo į savo gimtadienį. Aktų salėje jų laukė trečiokai, paruošią spalvingą, žaismingą, nuotaikingą šventinę programą.

Dvyliktokai ir šoko,  ir vaidino, ir šiukšles rinko, ir savo budrumą bei reakciją tikrino.

O šventės kulminacija  - į salę įnešti trys didžiuliai tortai su „fejerverkais“.

Šventės  organizatoriai

Skaityti plačiau

Gruodžio 7 dieną grupė Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 2-4 klasių gimnazistų, lydimų mokytojų Virginijos Gustainienės, Laimos Pečiulienės ir Daivos Vaišnorienės turėjo galimybę apsilankyti Mykolo Romerio universiteto Socialinės politikos fakulteto organizuojamame renginyje „Išbandyk profesiją“ Nuvykti į Vilnių mums padėjo ir finansiškai parėmė mūsų gimnazijos buvusi mokinė, dabar Mykolo Romerio universiteto Psichologijos katedros Docentė Saulė Raižienė (Varnagirytė).

Skaityti plačiau

Viena iš mūsų projekto krypčių yra žalingų įpročių prevencija. Vieni iš labiausiai paplitusių žalingų įpročių tarp jaunų žmonių tai rūkymas ir alkoholio vartojimas.

Apie tai kokią žalą organizmui daro šie žalingi įpročiai, kaip dėl to prastėja žmogaus gyvenimo kokybė, kokią įtaką tai turi aplinkinių sveikatai gimnazistams pristatė VšĮ D&D lektorė Daiva Morozienė., kuri pristatymą paįvairino įdomia filmuota medžiaga.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas