Pasirinkti studijų kryptį, būsimą profesiją nelengvas uždavinys jaunam žmogui.

Kuo daugiau informacijos, naudingų patarimų, tuo aiškesnis supratimas, matymas, lengvesnis apsisprendimas.

Kokią profesiją pasirinkti, ko reikia šiandienos darbo rinkai, kas svarbu renkantis savo gyvenimo kelią ir siekiant savo tikslų? Tai vieni iš daugelio klausimų kylančių Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistams galvojant apie savo ateitį.

Skaityti plačiau

Šokių festivalis „Sveikas, pavasari 2013 m“ į gimnaziją sukvietė daug puikių šokių kolektyvų iš Suvalkijos regiono.

Gražu buvo žiūrėti į scenoje besisukančias Igliaukos Anzelmo Matučio vidurinės mokyklos ir Liudvinavo Kazio Borutos vidurinės mokyklos tautinio šokių poras.

Skaityti plačiau

Nors už lango buvo niūru, lietingas oras nepriminė žaliuojančio pavasario, balandžio penktoji buvo džiaugsminga diena Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje.

Jau keletą savaičių ruošėmės ir nekantriai laukėme atvykstančių svečių iš Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos.

Skaityti plačiau

Tradiciškai,  penktadienį prieš mokinių pavasario atostogas, gimnazistės  pakvietė visą gimnazijos bendruomenę į šokių konkursą „Sveikas, pavasari 2013“.

Džiugia nuotaika,  linksmu šokiu gimnazistės kvietė greičiau ateiti pavasarį ir  maloniai nuteikė visu renginio dalyvius.

Skaityti plačiau

Šiandien patyčios mokyklose – itin skaudi ir aktuali problema, kuriai spręsti pasitelkiami įvairūs būdai: akcijos, įvairūs renginiai, diskusijos.

Gimnazijoje kovo19 d. vyko apskrito stalo – diskusija ,,Aš ir patyčios“.

Skaityti plačiau

Kovo 13 dieną gimnazijoje lankėsi dėstytojai ir studentai iš Marijampolės kolegijos. Susitikimo metu buvo  plačiai,  išsamiai ir vaizdžiai pristatytos studijų programos, apie kurias pasakojo ne tik dėstytojai, bet ir studentai. Jie pristatė ne tik studijų programas, bet ir kalbėjo apie studentų laisvalaikį, įsidarbinimo galimybes baigus studijas.

Skaityti plačiau

Per tikrąjį Kaziuką visą savaitgalį suvalkiečiai šturmavo sostinę. Dainavo, šoko, auksarankiai meistrai ir meistrės atvežė vilniečiams ir miesto svečiams visko, ko gali žmogui prireikti: ir pavalgyt, ir atsigert,  ir apsirengt, ir pasinovyt (lietuviškai- pažaist), ir namus save bei namus pasipuošt. Kovo šeštą dieną, trečiadienį, suvalkiečių vaikai mugę organizavo gimnazijoje.

Skaityti plačiau

Kaip ir kasmet svarbiausia pavasario šventė - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena -  gimnazijoje paminima netradicine akcija -  bėgimu ‘Tiltas iš praeitis į dabartį“.

 Šioje akcijoje kviečiami dalyvauti visi Kazlų Rūdos žmonės, įmonių,  organizacijų atstovai.

Skaityti plačiau

P A D Ė K A

 Kazlų Rūdos Kazio Griniaus administracija ir visa gimnazijos bendruomenė nuoširdžiai dėkoja mokinių tėvams

Ingai ir Andriui Kairiams

 Irmai ir Romui Valaičiams

 Rasai ir Almantui  Kazlauskams

 Ritai ir Daliui Kazakevičiams

 Aurelijai ir Sigitui Matukynams

už studentų iš užsienio priėmimą ir  apgyvendinimą savo namuose, nuoširdų pasirūpinimą jais, už geranorišką pagalbą gimnazijai, 

gražų bendradarbiavimą,

įgyvendinant tarptautinį AISEC projektą „Save kuriu pats“ .

Vasario 3 – osios popietę į Kazlų Rūdą atvykęs traukinys paliko keturis užsieniečius, atvykusius iš Kirgizijos, Kinijos, Bulgarijos bei Slovakijos su projektu „Save kuriu pats“. Svečius su šypsenomis veiduose pasitiko būrelis  Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazistų, į kurių namus tuoj atvyks po vieną laikiną šeimos narį. Jaunuolių ketvertas atvyko ne pasigrožėti žiemiška Kazlų Rūdos gamta, o padirbėti su Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistais  – praplėsti jaunimo akiratį supažindinant juos su įvairiomis kultūromis, skleisti toleranciją kitataučiams, motyvuoti aktyviai veiklai, skatinti mokinius atsiskleisti, siekti savo tikslų, ugdyti ateities lyderius.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas