Mūsų gimnazija yra atrinkta dalyvauti bandomajame tarptautinio penkiolikmečių tyrimo  -  PISA testavime.

Skaityti plačiau

Šiais mokslo  metais Kazlų Rūdos Kazio Griniaus  gimnazijos bendruomenė užmezgė šiltus bendravimo ryšius su Ukmergės Antano Smetonos gimnazija.

Jau vasario mėnesį Antano Smetonos gimnazijos gimnazistai ir mokytojai dalyvavo mūsų gimnazijos organizuotame respublikiniame renginyje, skirtame Vasario 16 – ajai paminėti „Ir mes judinom žemę“.

Skaityti plačiau

Dar kovo mėnesio pradžioje  iš Istorinės Prezidentūros Kaune gavome pakvietimą dalyvauti žinių turnyre, skirtame Lietuvos valstybės Prezidento institucijos įkūrimo 95 – mečiui paminėti. Šiame turnyre dalyvavo dar keturios gimnazijos, kurioms suteikti Lietuvos Respublikos Prezidentų vardai tai:  Kauno Antano Smetonos, Ukmergės Antano Smetonos, Kaišiadorių Algirdo Brazausko ir Raseinių Jono Žemaičio gimnazijos.

Skaityti plačiau

Projektas „ Aukštosios kultūros impulsai mokykloms“ gimnazijoje baigėsi.

Balandžio 8 d. paskutinę pamoką – kūrybines dirbtuves vedė kompozitorė Egidija Medekšaitė.

Kūrybinių dirbtuvių „ Kaip garsas kuria animaciją“ metu pagrindinis dėmesys buvo skirtas garso ir vaizdo suvokimo tyrinėjimui bei animacijos pristatymui.

Skaityti plačiau

Pagal projektą „Aukštosios kultūros impulsai mokykloms“ (AKIM) balandžio 1 dieną, gimnazijoje lankėsi Šiaulių dramos teatro aktorė Lina Bocytė-Garbačiauskienė. Aktorė savo žiniomis, profesine ir gyvenimiška patirtimi džiugino gimnazistus.

Skaityti plačiau

Skatinti jaunus žmones domėtis Lietuvos istorija, gilinti istorines žinias, ugdyti pasididžiavimą savo tautos istorija ir  jos dabartimi, galima įvairiais būdais.

Gimnazijos istorijos mokytojos ir projekto „Istorinės atminties takais“ dalyviai gimnazijoje organizavo trumpalaikį istorinį projektą „Tai mūsų istorija“.

Skaityti plačiau

Gimnazistų ilgai lauktas, projekto „Bendraukim ir būkim kartu“  dalyvių ir jų vadovių Danutės Šimienės ir Inetos Peknerienės pakviestas Kaziukas pagaliau per pačias Gandrines sugrįžo.

Skaityti plačiau

Kazio Griniaus gimnazija dalyvauja šiame Lietuvos meno kūrėjų asociacijos parengtame projekte.

Projektas siūlo aukštąją kultūrą sistemingai ir nuosekliai pateikti gimnazijos mokiniams.

Į dialogą su gimnazija yra įtraukti patys įdomiausi menininkai, kurie turi ką pasakyti mokiniams ir nori tai padaryti.

Skaityti plačiau

Vasario 16 - oji Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Viena iškiliausių tautos istorijos datų. Visa Lietuva, kiekvienas lietuvis su pagarba ir pasididžiavimu mini šią dieną.

Į Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją  paminėti valstybės atkūrimo dieną,  rinkosi mokyklų, kurioms suteikti pirmosios Nepriklausomos Lietuvos akto signatarų vardai, bendruomenių atstovai.

Skaityti plačiau

2014 m. vasario 10 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją aplankė lietuvių poetas, vertėjas ir redaktorius Antanas A. Jonynas. Susitikimą organizavo Lietuvos meno kūrėjų asociacija (LMKA), nuo 2011 metų gyvendinanti  iš Europos socialinio fondo lėšų finansuojamą projektą „ Aukštosios kultūros impulsai mokykloms“, į kurį dalyvauti 2013 m. atrinkta buvo ir Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija.

Skaityti plačiau

Vasario 6-8 dienomis Vilniaus „Litexpo“ parodų rūmai šurmuliavo nuo jaunimo - čia vyko XII tarptautinė žinių ir išsilavinimo paroda „Studijos 2014“, skirta  tūkstančiams abiturientų ir jaunų žmonių, svarstančių ir kuriančių ateities planus, ieškančių tinkamiausio sprendimo kur mokytis, supažindinanti su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis, su karjeros ir verslo perspektyvomis, su stažuotėmis ir savanoryste.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas