„Labiausiai patiko nauja informacija. Tiesiog suprantau, kad iki šiol gyvenau „skurdžiai“ ir po gautos infprmacijos galėsiu pradėti naują, puikų gyvenimo etapą“, „supratau, kaip galima atsipalaiduoti‘, patiko žaidimai, pratimai, kuriuos galėsiu atlikti ir namuose“, užsiėmimai labai praplėtė žinias ir mąstymą, tokių užsiėmimų norėčiau daugiau“ - tai Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistų mintys, kurie tris dienas po 1,5 valandos dalyvavo sveikatinimo programoje „Sveikas ir laimingas“.

Skaityti plačiau

122 Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazijos gimnazistai dalyvavo šalies mastu organizuotame Konstitucijos egzamine.

Skaityti plačiau

Š.m. rugsėjo 23 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai dalyvavo Marijampolės apskrities VPK Kazlų Rūdos PK organizuotame renginyje „Policija užsienio šalių kontekste“, skirtame Europos kalbų dienai ir Policijos dienai paminėti. Renginyje dalyvavo svečiai iš Lenkijos, „Kalba.lt“ ir visų savivaldybės mokyklų atstovai. Mokiniai buvo paruošę pristatymus apie policijos veiklą skirtingose Europos sąjungos šalyse. Gimnazijai atstovavo trys 2a klasės mokiniai: tai Simona Budrevičiūtė, Dovilė Matusevičiūtė ir Erikas Mackevičius. Gimnazistai paruošė filmuką ir skaidres apie policijos veiklą Didžiojoje Britanijoje, kuriuos ir pristatė renginio metu.

Skaityti plačiau

Smagus važiavimas dviračiais, pasportavimas ant treniruoklių, grynas oras, mineralinio vandens stiklinė, skanus obuolys, naudingos žinios apie judėjimo reikšmę žmogaus organizmui  bei sveiką gyvenimo būdą, puiki nuotaika – visa tai patyrė grupė Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistų dalyvavusių sveikatingumo popietėje, pagal gimnazijoje vykdomą sveikatingumo projektą „Gyvenk sveikai 4“.

Skaityti plačiau

Rugsėjo 1 – osios skambutis į mokslo metų pradžios  šventę sukvietė 318 Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistų.

Renginį  pradėjo gimnazijos direktorė Irena Raulinaitienė visiems linkėdama    sėkmingų mokslo metų.

Skaityti plačiau

Birželio 11 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje startavo  jau devintus metus vykstanti vaikų vasaros poilsio  stovykla „Totemas. Dovana Kazlų Rūdai“. Ji organizuojama pagal vaikų vasaros poilsio projektą, kurį finansuoja  Kazlų Rūdos savivaldybė. Į aštuonių dienų meninės krypties stovyklą su džiaugsmu rinkosi 18 gimnazistų, kurie mintyse jau turėjo viziją kaip kūrybingai, prasmingai, pagal savo pomėgį praleis laisvalaikį, patirs  naujų įspūdžių, įgis patirties. 

Skaityti plačiau

Gegužės 19 – tosios  rytą sulaukėme ilgai lauktų svečių iš užsienio – daugiašalio tarpmokyklinio Comenius projekto „Istorinių prekybinių kelių reikšmė miestui ir regionui” dalyvių. Tai buvo paskutinis dvejus metus trukusio projekto dalyvių susitikimas, aštuntasis darbinis vizitas ir kartu projekto užbaigimas.

Skaityti plačiau

SVEIKINAME GIMNAZISTUS
PUIKIAIS ĮVERTINIMAIS BAIGUSIUS 2013/2014 M.M.!
 
 
1.Ališauską Ąžuolą 4c
2.Aukštakalnytę Gretą 3a
3.Bosaitę Ievą 3a
4.Dabrilą Povilą 4a
5.Girniūtę Vildą 3a
6.Janonytę Viktoriją 2b
7.Kamenskytę Aureliją 3c
8.Kvietkauskaitę Gretą 3a
9.Mackevičių Eriką 1a
10.Makarevičiūtę Arūnę 3d
11.Matukynaitę Liną 4a
12.Petrošių Mantą 3c
13.Siaurusevičiūtę Viktoriją 4a
14.Stankevičiūtę Moniką 1a
15.Šečkutę Gintarę 1a
16.Šlekytę Giedrę 4a
17.Turauskaitę Karoliną 1b
18.Vaišnoraitę Gabiją 4a
19.Vaišnoraitę Mildą 2a
20.Vasiliauską Eriką 4a
21.Zalagaitytę Deimantę 1c


Populiarinti sveiką gyvenimo būdą ir aktyvų poilsį, toks buvo pagrindinis prevencinės popietės „Sportuok linksmai, gyvenk sveikai“ tikslas. Visa gimanzijos bendruomenė įsitraukė į įvairias šioje  popietėje organizuotas veiklas.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 66 – ajai abiturientų laidai nuskambėjo

Paskutinis mokyklinis skambutis.

Gražioje šventėje  dalyvavo mokytojai, tėveliai, svečiai, gimnazistai.

Visi  98 abiturientams  linkėjo  gerų  egzaminų rezultatų ir sėkmingo gyvenimo kelio.

 Šventės akimirkas žiūrėkite nuotraukose.

Organizatoriai

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje vykdomas projektas „Gyvenk sveikai 3‘. Įgyvendinat šį projektą per visus mokslo metus turėjome daug ir įvairių veiklų, skatinančių ir ugdančių sveiko gyvenimo įgūdžius ir nuostatas: paskaitos apie sveiką mitybą, tabako, alkoholio žalą, lytinę sveikatą ir kt. Organizavome sulčių dienas, sveikos gyvensenos vakaronę, šokių šventę. Vyko daug sportinių varžybių.Visa vykdoma veikla siekėme ugdyti harmoningą, tausojančią savo ir kitų sveikatą asmenybę, kuriančią ir siekiančią  gyventi sveikoje, saugioje aplinkoje.

Projektinės veiklos pabaigoje kartu su Kazlų Rūdos visuomenės sveikatos priežiūros specialistėmis vykdėme anketinę apklausą tarp 1 – 3 klasių gimnazistų. Apklausoje dalyvavo 145 gimnazistai. Respondentams buvo pateikta 19 klausimų.

Apklausos tikslas – išsiaiškinti sveikos gyvensenos įpročius ir įgūdžius tarp mokinių.

Norėdami skaityti visą dokumentą spauskite čia

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas