Gimnazistai visus mokslo metus aktyviai dalyvauja įvairiuose gimnazijoje veikiančiuose būreliuose bei projektinėje veikloje.(kokia veikla vyksta žiūrėkite svetainės skyriuose„ Projektinė veikla“, „Neformalusis švietimas“.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistai, kaip ir  visi europiečiai, minėjo Europos dieną.

1 klasių gimnazistai, pilietiškumo pamokoje,  žinias apie Europos sąjungą, piliečių teises, ES veikimo principus,  gilino kartu su  pamoką vedusia Jaunimo Europos komandos nare, Europos jaunimo parlamento atstove  Dobile. Mokiniai taip pat  susipažino su jaunimo galimybėmis ES, su Europos Sąjungos programomis „Veiklus jaunimas“.

Skaityti plačiau

ComeniusKazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija kartu su trimis ES šalimis  įgyvendina antrą tarptautinį daugiašalį Comenius projektą „Istoriniai prekybiniai keliai ir jų reikšmė miestui ir regionui”. Jau įvyko darbiniai vizitai Vokietijoje ir Slovakijoje, o pavasarį projekto dalyviai ruošėsi kelionei į Vengriją, sužinoti, pamatyti, analizuoti šios šalies prekybinių kelių reikšmę Europos istorijos vystymęsi.

Skaityti plačiau

Pasirinkti studijų kryptį, būsimą profesiją nelengvas uždavinys jaunam žmogui.

Kuo daugiau informacijos, naudingų patarimų, tuo aiškesnis supratimas, matymas, lengvesnis apsisprendimas.

Kokią profesiją pasirinkti, ko reikia šiandienos darbo rinkai, kas svarbu renkantis savo gyvenimo kelią ir siekiant savo tikslų? Tai vieni iš daugelio klausimų kylančių Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistams galvojant apie savo ateitį.

Skaityti plačiau

Šokių festivalis „Sveikas, pavasari 2013 m“ į gimnaziją sukvietė daug puikių šokių kolektyvų iš Suvalkijos regiono.

Gražu buvo žiūrėti į scenoje besisukančias Igliaukos Anzelmo Matučio vidurinės mokyklos ir Liudvinavo Kazio Borutos vidurinės mokyklos tautinio šokių poras.

Skaityti plačiau

Nors už lango buvo niūru, lietingas oras nepriminė žaliuojančio pavasario, balandžio penktoji buvo džiaugsminga diena Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje.

Jau keletą savaičių ruošėmės ir nekantriai laukėme atvykstančių svečių iš Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos.

Skaityti plačiau

Tradiciškai,  penktadienį prieš mokinių pavasario atostogas, gimnazistės  pakvietė visą gimnazijos bendruomenę į šokių konkursą „Sveikas, pavasari 2013“.

Džiugia nuotaika,  linksmu šokiu gimnazistės kvietė greičiau ateiti pavasarį ir  maloniai nuteikė visu renginio dalyvius.

Skaityti plačiau

Šiandien patyčios mokyklose – itin skaudi ir aktuali problema, kuriai spręsti pasitelkiami įvairūs būdai: akcijos, įvairūs renginiai, diskusijos.

Gimnazijoje kovo19 d. vyko apskrito stalo – diskusija ,,Aš ir patyčios“.

Skaityti plačiau

Kovo 13 dieną gimnazijoje lankėsi dėstytojai ir studentai iš Marijampolės kolegijos. Susitikimo metu buvo  plačiai,  išsamiai ir vaizdžiai pristatytos studijų programos, apie kurias pasakojo ne tik dėstytojai, bet ir studentai. Jie pristatė ne tik studijų programas, bet ir kalbėjo apie studentų laisvalaikį, įsidarbinimo galimybes baigus studijas.

Skaityti plačiau

Per tikrąjį Kaziuką visą savaitgalį suvalkiečiai šturmavo sostinę. Dainavo, šoko, auksarankiai meistrai ir meistrės atvežė vilniečiams ir miesto svečiams visko, ko gali žmogui prireikti: ir pavalgyt, ir atsigert,  ir apsirengt, ir pasinovyt (lietuviškai- pažaist), ir namus save bei namus pasipuošt. Kovo šeštą dieną, trečiadienį, suvalkiečių vaikai mugę organizavo gimnazijoje.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas