Š.m. gruodžio 5 dieną nemaža grupė Kazlų Rūdos Kazio  Griniaus gimnazijos mokinių  vyko į Vilnių Mykolo Romerio universitetą dalyvauti renginyje „Išbandyk profesiją“. Tai kasmetinis renginys, sulaukiantis didžiulio populiarumo. Mokiniai galėjo pasirinkti, kokios patinkančios profesijos pristatyme jie norės dalyvauti. O rinktis tikrai buvo iš ko, universitetas pasiūlė 19 profesijų pristatymus. Šių metų naujovė - moksleiviams buvo sudaryta galimybė susipažinti su keliomis profesijomis, vienu laiku dalyvauti viename pristatyme, kitu laiku – kitame.

Skaityti plačiau

Gruodžio17 dieną Kazlų Rūdosgimnazistai vėlšventė gimtadienį. Tiesa, šįkart ne abiturientų, o Prezidento. Kitaip ir būti negali, nes ateinantį sausį sukaks  jau dvidešimt metų nuo tos dienos, kai LR Vyriausybės nutarimu Nr. 64 Kazlų Rūdos vidurinei mokyklai suteiktas prezidento Kazio Griniaus (1866–1950) vardas. Kad pagerbtų šį gražųžmogų, į salę susirinko gimnazistai ir mokytojai.  Patraukliai ir šiuolaikiškai pateikti svarbiausi K. Griniaus gyvenimo faktai, muzikiniai ir poetiniai intarpai, daug šypsenų ir gera nuotaika - toks šiemet buvo Prezidentui skirtas renginys. Jaunam sunku ir rašyti,  ir skaityti ilgus pranešimus (nors, ko gero, prasčiausiai jaučiasi privalantys klausyti..).

Skaityti plačiau

Artėja Kalėdos, atsinešdamos tą džiugią, mandarinais kvepiančią laukimo nuotaiką. Mokyklose prasideda kalėdinė puošimo karštinė ir imame sukti galvas, kokią įdomia paroda, renginiu, akcija ar konkursu įsilieti į tą kalėdinę nuotaiką.

Skaityti plačiau

Paminint Tarptautinę antikorupcijos dieną gimnazijoje buvo organizuotas klasių valandėlės, kurių metu buvo kalbėta apie korupciją, apie atsakomybę. Buvo galvojami receptai kaip pažaboti korupciją. Keleto mokinių  mintys „korupciją sustabdyti yra labai sunku, tačiau galima šviesti žmones apie korupcijos žalą, ypač jaunąją kartą“, „reikia elgtis garbingai ir teisingai“, „neimti kyšių“, „už kyšininkavimą bausti griežtomis baudomis“, reikai kiekvienam žmogui pradėti nuo savęs.

Skaityti plačiau

Artėjančios šventės kuria puikią nuotaiką, o kad gimnazijoje būtų dar šventiškesnė atmosfera ir  dar jaukiau bei smagiau būtų  laukti švenčių,  mokinių taryba nutarė  papuošti dvi gražias eglutės I ir III aukšte. Viena eglutė papuošta žaisliukais, kuriuos darė patys gimnazistai.

Skaityti plačiau

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kazlų Rūdos  policijos komisariatas bendradarbiaudamas su Gudelių kaimo bendruomene vykdo Socialinės apsaugos ir  darbo ministerijos finansuojamą projektą "Išdrįskime išeiti iš už smurto šešėlio". Gudelių kaimo bendruomenės inicijuojamas projektas skirtas tarptautinei akcijai 16 dienų be smurto". 2014 lapkričio 2 dieną, vykdant prevencines priemones, Kazlų Rūdos policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Akvilė Krunglevičienė kartu su Kazlų Rūdos savivaldybės Kazlų Rūdos seniūnijos socialine darbuotoja Jūrate Bartkuviene gimnazijoje  3-4  klasių mokiniams skaitė  paskaitą tema  "Smurto artimoje aplinkoje prevencija" .

Skaityti plačiau

Šį pirmadienį - gruodžio 1 d. - visame pasaulyje minima AIDS diena. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje taip pat minėjome pasaulinę AIDS dieną. Socialinė pedagogė I. Peknerienė bei mokytojo padėjėja J. Banionienė  šiai dienai paminėti parengė stendą  AIDS tema, gimnazijos mokinių tarybos nariai ryte prisegė gimnazijos bendruomenei AIDS solidarumo simbolį – raudoną kaspiną.

Skaityti plačiau

Mokinio dienos režimas turi didelę įtaką jo psichologinės ir fizinės sveikatos stiprinimui ir ugdymui.

Mityba - tai veiksnys, sąlygojantis gerą vaiko vystymąsi, jo organizmo aprūpinimą maistinėmis medžiagomis, vitaminais, mineralais, energija.

Skaityti plačiau

Vandens procedūrų nauda sveikatai – neabejotina. Plaukimas, kaip teigia specialistai, vienintelė fizinės veiklos forma, tuo pat metu gebanti stiprinti ir atpalaiduoti organizmą. Tai puikus sportas ir malonus laisvalaiko praleidimo būdas. 

Skaityti plačiau

Gebėjimas kritiškai mąstyti informacinėje visuomenėje yra vertinamas kaip viena svarbiausių kompetencijų, pasireiškianti gebėjimu priimti ir patikrinti įvairias prielaidas, analizuoti skirtingus požiūrius, priimti pagrįstus sprendimus, pateikti argumentus, suprasti, interpretuoti, atrasti ir suvokti problemas ir optimaliai jas išspręsti.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas