Gegužės 19 – tosios  rytą sulaukėme ilgai lauktų svečių iš užsienio – daugiašalio tarpmokyklinio Comenius projekto „Istorinių prekybinių kelių reikšmė miestui ir regionui” dalyvių. Tai buvo paskutinis dvejus metus trukusio projekto dalyvių susitikimas, aštuntasis darbinis vizitas ir kartu projekto užbaigimas.

Skaityti plačiau

SVEIKINAME GIMNAZISTUS
PUIKIAIS ĮVERTINIMAIS BAIGUSIUS 2013/2014 M.M.!
 
 
1.Ališauską Ąžuolą 4c
2.Aukštakalnytę Gretą 3a
3.Bosaitę Ievą 3a
4.Dabrilą Povilą 4a
5.Girniūtę Vildą 3a
6.Janonytę Viktoriją 2b
7.Kamenskytę Aureliją 3c
8.Kvietkauskaitę Gretą 3a
9.Mackevičių Eriką 1a
10.Makarevičiūtę Arūnę 3d
11.Matukynaitę Liną 4a
12.Petrošių Mantą 3c
13.Siaurusevičiūtę Viktoriją 4a
14.Stankevičiūtę Moniką 1a
15.Šečkutę Gintarę 1a
16.Šlekytę Giedrę 4a
17.Turauskaitę Karoliną 1b
18.Vaišnoraitę Gabiją 4a
19.Vaišnoraitę Mildą 2a
20.Vasiliauską Eriką 4a
21.Zalagaitytę Deimantę 1c


Populiarinti sveiką gyvenimo būdą ir aktyvų poilsį, toks buvo pagrindinis prevencinės popietės „Sportuok linksmai, gyvenk sveikai“ tikslas. Visa gimanzijos bendruomenė įsitraukė į įvairias šioje  popietėje organizuotas veiklas.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 66 – ajai abiturientų laidai nuskambėjo

Paskutinis mokyklinis skambutis.

Gražioje šventėje  dalyvavo mokytojai, tėveliai, svečiai, gimnazistai.

Visi  98 abiturientams  linkėjo  gerų  egzaminų rezultatų ir sėkmingo gyvenimo kelio.

 Šventės akimirkas žiūrėkite nuotraukose.

Organizatoriai

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje vykdomas projektas „Gyvenk sveikai 3‘. Įgyvendinat šį projektą per visus mokslo metus turėjome daug ir įvairių veiklų, skatinančių ir ugdančių sveiko gyvenimo įgūdžius ir nuostatas: paskaitos apie sveiką mitybą, tabako, alkoholio žalą, lytinę sveikatą ir kt. Organizavome sulčių dienas, sveikos gyvensenos vakaronę, šokių šventę. Vyko daug sportinių varžybių.Visa vykdoma veikla siekėme ugdyti harmoningą, tausojančią savo ir kitų sveikatą asmenybę, kuriančią ir siekiančią  gyventi sveikoje, saugioje aplinkoje.

Projektinės veiklos pabaigoje kartu su Kazlų Rūdos visuomenės sveikatos priežiūros specialistėmis vykdėme anketinę apklausą tarp 1 – 3 klasių gimnazistų. Apklausoje dalyvavo 145 gimnazistai. Respondentams buvo pateikta 19 klausimų.

Apklausos tikslas – išsiaiškinti sveikos gyvensenos įpročius ir įgūdžius tarp mokinių.

Norėdami skaityti visą dokumentą spauskite čia

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje buvo organizuotas mokinių kūrybos konkursas „MŪSŲ ŽODŽIAI - TAU, KAZLŲ RŪDA!“, skirtas Kazlų Rūdos miesto 270 -osioms metinėms.

Publikuojame, komisijos vertinimu, geriausiais pripažintus darbus.

Skaityti plačiau

PASIŪLA 2014/2015 M.M
Kazlų Rūdos Kazio Griniaus  gimnazija siūlo  modulius,  projektus, pasirenkamuosius dalykus,  neformaliojo  švietimo programas (būrelius) mokinių įvairių kompetencijų, gebėjimų gilinimui, pomėgių ir poreikių tenkinimui.

Skaityti plačiau

„Opa, opa per Europą“, tokiu žaismingu ir jaunatvišku pavadinimu pavadintą akciją, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistai, skyrė paminėti Lietuvos dešimtmetį Europos Sąjungoje.

Gimnazijos kieme skambėjo muzika, šurmuliavo gimnazistai, sklandė šviesi pavasarinė nuotaika.

Skaityti plačiau

Paskutinį balandžio šeštadienį, grupė Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistų,   išvyko į istorinę  ekskursiją į  Vilnių.

Ekskursija prasidėjo nuo Valdovų rūmų. Visiems labai norėjosi aplankyti dar nesenai lankytojams duris atvėrusį muziejų. Įžengę pro milžiniškus vartus atsidūrėme aikštėje, iš ten laiptais nusileidome į muziejų.

Skaityti plačiau

Š.m. balandžio 29 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos vyresnių klasių mokiniai turėjo galimybę pabendrauti su keliautoja ir savanore Jūrate Jucikaite. Šis susitikimas buvo organizuotas pačių gimnazistų iniciatyva. Abiturientams  artėja laikas, kai užvėrus gimnazijos duris,  iškils klausimas - kas toliau? Ne vienas yra pamąstęs apie savanorystę. Bet kas tai ? Kaip tapti savanoriu? Kas ta savanorystė? Nuo ko pradėti?  Daugeliui tikrai neaišku. Tuo tikslu ir vyko šis susitikimas.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas