Jau aštuntus metus Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje gyvuojantį projektą „Istorinės atminties takais 8“ projekto dalyviai pradėjo kelione po Šiaulių kraštą. Dar pavasarį buvome numatę šį maršrutą, aplankant šio krašto  istorines – kultūrines vietas. Rugsėjo mėnesio pabaigoje suderinę maršrutą, aptarę būsimą susitikimą su Pakruojo „Atžalyno" gimnazijos gimnazistais, išvykome į dviejų dienų istorinę kelionę.

Skaityti plačiau

Aštuntus metus skaičiuoja  Kazio Griniaus gimnazijoje vykdomas vaikų socializacijos ir užimtumo projektas „Bendraukime ir būkime kartu“. Aplankyta daug muziejų, sudalyvauta daugybėje edukaciniuose užsiėmimuose.

Skaityti plačiau

Spalio 10 d. minima Pasaulinė psichikos sveikatos diena. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje spalio 9 d. iš ryto vyko akcija ,, Kaip aš šiandien jaučiuosi“. Akcijos metu mokiniai ir mokytojai rinkosi  nuotaiką atitinkantį veidelį ir užklijavo ant lentos, buvo dalinami saldainiai su palinkėjimais. 

Skaityti plačiau

Spalio 8 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistai ir mokytojai dalyvavo Lietuvos Prezidento Kazio Griniaus perlaidojimo 20-mečio paminėjime, kurį organizavo Lietuvos prezidento Kazio Griniaus memorialinio muziejaus darbuotojai.

Skaityti plačiau

„Labiausiai patiko nauja informacija. Tiesiog suprantau, kad iki šiol gyvenau „skurdžiai“ ir po gautos infprmacijos galėsiu pradėti naują, puikų gyvenimo etapą“, „supratau, kaip galima atsipalaiduoti‘, patiko žaidimai, pratimai, kuriuos galėsiu atlikti ir namuose“, užsiėmimai labai praplėtė žinias ir mąstymą, tokių užsiėmimų norėčiau daugiau“ - tai Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistų mintys, kurie tris dienas po 1,5 valandos dalyvavo sveikatinimo programoje „Sveikas ir laimingas“.

Skaityti plačiau

122 Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazijos gimnazistai dalyvavo šalies mastu organizuotame Konstitucijos egzamine.

Skaityti plačiau

Š.m. rugsėjo 23 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai dalyvavo Marijampolės apskrities VPK Kazlų Rūdos PK organizuotame renginyje „Policija užsienio šalių kontekste“, skirtame Europos kalbų dienai ir Policijos dienai paminėti. Renginyje dalyvavo svečiai iš Lenkijos, „Kalba.lt“ ir visų savivaldybės mokyklų atstovai. Mokiniai buvo paruošę pristatymus apie policijos veiklą skirtingose Europos sąjungos šalyse. Gimnazijai atstovavo trys 2a klasės mokiniai: tai Simona Budrevičiūtė, Dovilė Matusevičiūtė ir Erikas Mackevičius. Gimnazistai paruošė filmuką ir skaidres apie policijos veiklą Didžiojoje Britanijoje, kuriuos ir pristatė renginio metu.

Skaityti plačiau

Smagus važiavimas dviračiais, pasportavimas ant treniruoklių, grynas oras, mineralinio vandens stiklinė, skanus obuolys, naudingos žinios apie judėjimo reikšmę žmogaus organizmui  bei sveiką gyvenimo būdą, puiki nuotaika – visa tai patyrė grupė Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistų dalyvavusių sveikatingumo popietėje, pagal gimnazijoje vykdomą sveikatingumo projektą „Gyvenk sveikai 4“.

Skaityti plačiau

Rugsėjo 1 – osios skambutis į mokslo metų pradžios  šventę sukvietė 318 Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistų.

Renginį  pradėjo gimnazijos direktorė Irena Raulinaitienė visiems linkėdama    sėkmingų mokslo metų.

Skaityti plačiau

Birželio 11 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje startavo  jau devintus metus vykstanti vaikų vasaros poilsio  stovykla „Totemas. Dovana Kazlų Rūdai“. Ji organizuojama pagal vaikų vasaros poilsio projektą, kurį finansuoja  Kazlų Rūdos savivaldybė. Į aštuonių dienų meninės krypties stovyklą su džiaugsmu rinkosi 18 gimnazistų, kurie mintyse jau turėjo viziją kaip kūrybingai, prasmingai, pagal savo pomėgį praleis laisvalaikį, patirs  naujų įspūdžių, įgis patirties. 

Skaityti plačiau

Gegužės 19 – tosios  rytą sulaukėme ilgai lauktų svečių iš užsienio – daugiašalio tarpmokyklinio Comenius projekto „Istorinių prekybinių kelių reikšmė miestui ir regionui” dalyvių. Tai buvo paskutinis dvejus metus trukusio projekto dalyvių susitikimas, aštuntasis darbinis vizitas ir kartu projekto užbaigimas.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas