Štai ir sulaukėme pirmųjų mokyklinių atostogų.... Mes, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai, lankantys projektą „Bendraukime ir būkime kartu“ apsilankėme Marijampolės didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos  batalione. Mus pasitiko seržantas Juozas Slabada. Jis supažindino mus su karinio miestelio istorija, tarpukaryje kareivių  tapytomis freskomis. Sužinojome, kad šias freskas, kuriose vaizduojami : jotvingių karys, neįvardintas Lietuvos didysis kunigaikštis, dr. Jonas Basanavičius, kunigaikštis Kęstutis ir didžiojo kunigaikščio Gedimino laidotuvės, nutapė eiliniai kariai, kuriems buvo leista tapyti laisvalaikio patalpose. Užnemunėje tai vienintelė išlikusi sieninė tapyba.

Skaityti plačiau

Spalio 24 dieną gimnazijoje vyko rinkimai į Lietuvos mokinių parlamentą.
Rinkimuose kandidatavo:
Banionytė Miglė 2b
Banišauskas Ovidijus 2c
Brusokaitė Ugnė 3a
Kairytė Lina 3c
Turauskaitė  Karolina 2b
Sveikiname visus kandidatus šauniai pasirodžiusius rinkimų kompanijoje.
Daugiausiai rinkėjų balsų surinko ir į antrą Lietuvos parlamento rinkimų etapą pateko
Ovidijus Banišauskas
Sveikiname ir linkime sėkmės antrajame etape!
                                                                                             Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos
                                                                                             rinkimų komisija

Atėjo  ir išėjo  šventė, porai dienų  prastumdžiusi pirmųjų spalio dienų tvarką, baltašilkes palaidines vėl į spintos gilumą pakabino. Nuvyto  mokytojams nuskintos gėlės, pildosi (arba ne) linkėjimai, kasdienybės vėjai vėl laksto mokyklų koridoriais...

Skaityti plačiau

Jau aštuntus metus Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje gyvuojantį projektą „Istorinės atminties takais 8“ projekto dalyviai pradėjo kelione po Šiaulių kraštą. Dar pavasarį buvome numatę šį maršrutą, aplankant šio krašto  istorines – kultūrines vietas. Rugsėjo mėnesio pabaigoje suderinę maršrutą, aptarę būsimą susitikimą su Pakruojo „Atžalyno" gimnazijos gimnazistais, išvykome į dviejų dienų istorinę kelionę.

Skaityti plačiau

Aštuntus metus skaičiuoja  Kazio Griniaus gimnazijoje vykdomas vaikų socializacijos ir užimtumo projektas „Bendraukime ir būkime kartu“. Aplankyta daug muziejų, sudalyvauta daugybėje edukaciniuose užsiėmimuose.

Skaityti plačiau

Spalio 10 d. minima Pasaulinė psichikos sveikatos diena. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje spalio 9 d. iš ryto vyko akcija ,, Kaip aš šiandien jaučiuosi“. Akcijos metu mokiniai ir mokytojai rinkosi  nuotaiką atitinkantį veidelį ir užklijavo ant lentos, buvo dalinami saldainiai su palinkėjimais. 

Skaityti plačiau

Spalio 8 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistai ir mokytojai dalyvavo Lietuvos Prezidento Kazio Griniaus perlaidojimo 20-mečio paminėjime, kurį organizavo Lietuvos prezidento Kazio Griniaus memorialinio muziejaus darbuotojai.

Skaityti plačiau

„Labiausiai patiko nauja informacija. Tiesiog suprantau, kad iki šiol gyvenau „skurdžiai“ ir po gautos infprmacijos galėsiu pradėti naują, puikų gyvenimo etapą“, „supratau, kaip galima atsipalaiduoti‘, patiko žaidimai, pratimai, kuriuos galėsiu atlikti ir namuose“, užsiėmimai labai praplėtė žinias ir mąstymą, tokių užsiėmimų norėčiau daugiau“ - tai Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistų mintys, kurie tris dienas po 1,5 valandos dalyvavo sveikatinimo programoje „Sveikas ir laimingas“.

Skaityti plačiau

122 Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazijos gimnazistai dalyvavo šalies mastu organizuotame Konstitucijos egzamine.

Skaityti plačiau

Š.m. rugsėjo 23 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai dalyvavo Marijampolės apskrities VPK Kazlų Rūdos PK organizuotame renginyje „Policija užsienio šalių kontekste“, skirtame Europos kalbų dienai ir Policijos dienai paminėti. Renginyje dalyvavo svečiai iš Lenkijos, „Kalba.lt“ ir visų savivaldybės mokyklų atstovai. Mokiniai buvo paruošę pristatymus apie policijos veiklą skirtingose Europos sąjungos šalyse. Gimnazijai atstovavo trys 2a klasės mokiniai: tai Simona Budrevičiūtė, Dovilė Matusevičiūtė ir Erikas Mackevičius. Gimnazistai paruošė filmuką ir skaidres apie policijos veiklą Didžiojoje Britanijoje, kuriuos ir pristatė renginio metu.

Skaityti plačiau

Smagus važiavimas dviračiais, pasportavimas ant treniruoklių, grynas oras, mineralinio vandens stiklinė, skanus obuolys, naudingos žinios apie judėjimo reikšmę žmogaus organizmui  bei sveiką gyvenimo būdą, puiki nuotaika – visa tai patyrė grupė Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistų dalyvavusių sveikatingumo popietėje, pagal gimnazijoje vykdomą sveikatingumo projektą „Gyvenk sveikai 4“.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas