Vasario 6 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje vyko popietė „Nėra blogų profesijų“. Renginyje dalyavavo 1-2 gimnazijos klasių mokiniai, kurie paruošė pristatymus apie profesiją, kuri jiems atiteko burtų keliu, ir trumpus linksmus vaidinimus. 1a klasė papasakojo apie konditeriaus profesiją, nuotaikingai suvaidino duonos kepimo procesą ir net įtraukė gimnazijos mokytoją į profesijos pristatymą.

Skaityti plačiau

Sausio 21 dieną gimnazijoje karaliavo tikslieji mokslai: vyko projekto „Mokinių jaunųjų tyrėjų atskleidimo ir ugdymo sistemos sukūrimas – II etapas“ renginys „TYRĖJO DIENA TAVO MOKYKLOJE“. Apie 200 gimnazijos ir grupelė pagrindinės mokyklos mokinių turėjo galimybę betarpiškai bendrauti su jaunaisiais mokslininkais, susipažinti su technikos naujovėmis, akivaizdžiai praktiškai įsitikinti fizikinių dėsnių veikimu, mobiliame planetariume pasijusti maža visatos dalelyte. Vyko keturios įtraukiančios paskaitos: lektoriaus Remigijaus Noreikos mokslinė paskaita „Atsinaujinanti energetika“, lektoriaus Mindaugo Masaičio paskaita planetariume paskaita „Mes ir visata“, lektoriaus Mindaugo Lunecko paskaita „Robotika ir judesių registravimo sistema“, lektoriaus Pijaus Vaškevičiaus paskaita „Greitaveikė filmavimo kamera“.

Skaityti plačiau

Labai gerais pažymiais pirmąjį semestrą baigė gimnazistai:

   1. Aukštakalnytė Greta 3a
   2. Dabrila Povilas 4a
   3. Girniūtė Vilda 3a
   4. Kvietkauskaitė Greta 3a
   5. Matukynaitė Lina 4a
   6. Petrošius Mantas 3c
   7. Šlekytė Giedrė 4a
   8. Vaišnoraitė Milda 2a
   9. Vasiliauskas Erikas 4a

Sveikiname ir didžiuojamės !

Gimnazijos bendruomenė

Lietuvos meno kūrėjų asociacija ( LMKA ) nuo 2011 metų įgyvendina iš Europos socialinio fondo lėšų finansuojamą projektą „ Aukštosios kultūros impulsai mokykloms“.

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija dalyvauja šio projekto veikloje ir nuo 2011 metų gauna nemokamą 11 kultūros žurnalų prenumeratą.

2013 metais gimnazija buvo atrinkta dalyvauti ir kitoje projekto AKIM veikloje. Tai „ Meninės kūrybos mokymai mokyklose“.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistų mintys,  minint Laisvės gynėjų dieną

„Ką norėčiau pasakyti žuvusiems už Lietuvos laisvę“

„...Jei tik jie prabiltų.... Išklausyčiau kiekvieną jų pasakytą žodį ir išgyvenčiau kartu su jais. Padėkočiau jiems už jų meilę Tėvynei, už ryžtą ir pasiaukojimą.

 

Skaityti plačiau

Kazlų  Rūdos Kazio Griniaus gimnazija jau septynerius metus vykdo pilietinio ir tautinio ugdymo projektą „Istorinės atminties takais“. Kiekvienais metais projekto dalyviai  pasirenka vis kitą Lietuvos vietą,  aplanko ten esančius svarbius istorinius - kultūrinius objektus, išsamiai susipažįsta su to regiono   istorine – kultūrine aplinka, praeitimi, žmonėmis. Užmezga gražius bendravimo ryšius  su savo bendraamžiais iš kitų mokyklų. Apie visas vykdytas projekto veiklas byloja iškalbingi stendai gimnazijos trečiame aukšte, sukurti video filmai. Projekto veiklos pristatomos gimnazijos ir miesto bendruomenei.

Skaityti plačiau

Kuo tvirtesnius turėsime sveikos gyvensenos įgūdžius, kuo daugiau dėmesio skirsime sveikai gyvensenai, tuo sveikesni ir laimingesni būsime.

Tokiomis mintimis  konkursą „Gyvenk sveikai“ Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje, į kurį rinkosi  gimnazijos 1 – 2 klasių komandos ir Plutiškių vidurinės mokyklos komanda, pradėjo renginio vedantieji.

Skaityti plačiau

„Sėkmė neieško tavęs. Tu pats turi jos ieškoti. Likimas-tai ne atsitiktinių aplinkybių, o pasirinkimo rezultatas. Sėkmės reikia ne laukti, o ją susikurti.“  (H. Dž. Braunas)

Ne paslaptis, kad ne vienas abiturientas, o ir jaunesnių klasių mokinys, dar nežino kokį kelią pasirinkti baigus gimnaziją. Todėl norėdami padėti gimnazistams kurti savo ateitį, apsispręsti dėl būsimų studijų pasirinkimo, lapkričio 26 dieną  gimnazijoje surengėme Karjeros dieną pavadinimu „Rinkis ateitį“. Tuo tikslu buvo pakviesti atstovai iš  Vytauto Didžiojo universiteto, Kauno Technologijos universiteto, Mykolo Romerio universiteto, Vilniaus, Kauno ir Marijampolės kolegijų, Kauno Taikomosios dailės mokyklos, Kauno Mechanikos mokyklos, Kauno Statybininkų rengimo centro.

Skaityti plačiau

Lapkričio 15 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos „Bendraukime ir būkime kartu“ projekto dalyviai bei jų vadovės Ineta Peknerienė ir Danutė Šimienė,  išvykome į Birštoną .

Kadangi 2013 m. paskelbti Sveikatingumo metais, todėl  pasirinkome edukacinę programą „Birštono mineralinio vandens šaltiniai“.

Skaityti plačiau

Comenius projektai - tai daugiašaliai Europos Sajungos mokyklų bendradarbiavimo projektai. Jų tikslas stiprinti dalyvių, kaip vieningos Europos gyventojų, identitetą ir prisidėti prie Europos be sienų koncepcijos įgyvendinimo. 

 

Skaityti plačiau

Socializacijos programa ,,Bendraukime ir būkime kartu“ tai mokinių užimtumas bei turiningas laisvalaikis, kuris mažina nusikalstamumą ir skatina darnų gyvenimą. Ši programa, vykdoma Kazlų Rūdos Kazio Griniaus  gimnazijoje,  yra tęstinė, įgaunanti naujas veiklos formas ir skatinanti naujus pažintinius interesus bei veiklą. Tokie projektai užtikrina mokinių užimtumą,  apsaugo nuo žalingų įpročių.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas