Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 66 – ajai abiturientų laidai nuskambėjo

Paskutinis mokyklinis skambutis.

Gražioje šventėje  dalyvavo mokytojai, tėveliai, svečiai, gimnazistai.

Visi  98 abiturientams  linkėjo  gerų  egzaminų rezultatų ir sėkmingo gyvenimo kelio.

 Šventės akimirkas žiūrėkite nuotraukose.

Organizatoriai

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje vykdomas projektas „Gyvenk sveikai 3‘. Įgyvendinat šį projektą per visus mokslo metus turėjome daug ir įvairių veiklų, skatinančių ir ugdančių sveiko gyvenimo įgūdžius ir nuostatas: paskaitos apie sveiką mitybą, tabako, alkoholio žalą, lytinę sveikatą ir kt. Organizavome sulčių dienas, sveikos gyvensenos vakaronę, šokių šventę. Vyko daug sportinių varžybių.Visa vykdoma veikla siekėme ugdyti harmoningą, tausojančią savo ir kitų sveikatą asmenybę, kuriančią ir siekiančią  gyventi sveikoje, saugioje aplinkoje.

Projektinės veiklos pabaigoje kartu su Kazlų Rūdos visuomenės sveikatos priežiūros specialistėmis vykdėme anketinę apklausą tarp 1 – 3 klasių gimnazistų. Apklausoje dalyvavo 145 gimnazistai. Respondentams buvo pateikta 19 klausimų.

Apklausos tikslas – išsiaiškinti sveikos gyvensenos įpročius ir įgūdžius tarp mokinių.

Norėdami skaityti visą dokumentą spauskite čia

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje buvo organizuotas mokinių kūrybos konkursas „MŪSŲ ŽODŽIAI - TAU, KAZLŲ RŪDA!“, skirtas Kazlų Rūdos miesto 270 -osioms metinėms.

Publikuojame, komisijos vertinimu, geriausiais pripažintus darbus.

Skaityti plačiau

PASIŪLA 2014/2015 M.M
Kazlų Rūdos Kazio Griniaus  gimnazija siūlo  modulius,  projektus, pasirenkamuosius dalykus,  neformaliojo  švietimo programas (būrelius) mokinių įvairių kompetencijų, gebėjimų gilinimui, pomėgių ir poreikių tenkinimui.

Skaityti plačiau

„Opa, opa per Europą“, tokiu žaismingu ir jaunatvišku pavadinimu pavadintą akciją, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistai, skyrė paminėti Lietuvos dešimtmetį Europos Sąjungoje.

Gimnazijos kieme skambėjo muzika, šurmuliavo gimnazistai, sklandė šviesi pavasarinė nuotaika.

Skaityti plačiau

Paskutinį balandžio šeštadienį, grupė Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistų,   išvyko į istorinę  ekskursiją į  Vilnių.

Ekskursija prasidėjo nuo Valdovų rūmų. Visiems labai norėjosi aplankyti dar nesenai lankytojams duris atvėrusį muziejų. Įžengę pro milžiniškus vartus atsidūrėme aikštėje, iš ten laiptais nusileidome į muziejų.

Skaityti plačiau

Š.m. balandžio 29 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos vyresnių klasių mokiniai turėjo galimybę pabendrauti su keliautoja ir savanore Jūrate Jucikaite. Šis susitikimas buvo organizuotas pačių gimnazistų iniciatyva. Abiturientams  artėja laikas, kai užvėrus gimnazijos duris,  iškils klausimas - kas toliau? Ne vienas yra pamąstęs apie savanorystę. Bet kas tai ? Kaip tapti savanoriu? Kas ta savanorystė? Nuo ko pradėti?  Daugeliui tikrai neaišku. Tuo tikslu ir vyko šis susitikimas.

Skaityti plačiau

Ramią balandžio 6– osios popietę iš Kazlų Rūdos išvyko raudonas autobusiukas, kuriuo į Vengriją susitikti su projekto „Istoriniai prekybos keliai ir jų reikšmė miestui ir regionui“ dalyviais keliavo gimnazistai Ugnė, Martynas, Liveta, Normanas ir Arūnė.  Drauge važiavo Kazlų Rūdos Kazio Griniaus  gimnazijos direktorė  Irena, projekto koordinatorė gimnazijoje Regina, iniciatyvios projekto darbo grupės narės  mokytojos Natalija  ir Audronė. Prabėgus 15 valandų jau buvome pamiršę debesuotas Lietuvos padanges ir džiaugėmės pasiekę saulėtą, šiltą ir tulpių margumyne skęstantį Celldiomiolką (Vengrija).  Jaukiame Vasvirag viešbutyje iškart pasijutome tarsi namuose. Po keleto valandų poilsio ėjome į pirmąjį susitikimą su projekto dalyviais: mokiniais ir mokytojais iš Vokietijos ( Staatliche Berufsschule II Traunstein, Slovakijos (Stredná odborná škola Samuela Jurkoviča) ir Vengrijos  (Berzenyi Daniel Gimnazium es Szakképzo Iskola).

Skaityti plačiau

Mūsų gimnazija yra atrinkta dalyvauti bandomajame tarptautinio penkiolikmečių tyrimo  -  PISA testavime.

Skaityti plačiau

Šiais mokslo  metais Kazlų Rūdos Kazio Griniaus  gimnazijos bendruomenė užmezgė šiltus bendravimo ryšius su Ukmergės Antano Smetonos gimnazija.

Jau vasario mėnesį Antano Smetonos gimnazijos gimnazistai ir mokytojai dalyvavo mūsų gimnazijos organizuotame respublikiniame renginyje, skirtame Vasario 16 – ajai paminėti „Ir mes judinom žemę“.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas