Birželio 1 - 2 dienomis pirmų, antrų, trečių klasių gimnazistams vyko paskaitos - praktiniai užsiėmimai sveikatingumo, ekolo-ginėmis, prevencinėmis, ugdymo karejerai temomis, kurias vedė Kazlų Rūdos mokomosios miškų urėdijos miškininkas  Redas Rutkauskas, Kazlų Rūdos viešosios policijos skyriaus specialistės  Akvilė Krunglevičienė, Viktorija Siaurusevičiūtė, Kazlų Rūdos visuomenės sveikatos specialistės Toma Matevičiūtė.

Skaityti plačiau

Paskutinis mokyklinis skambutis nuskambėjo 67-tai Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos abiturientų laidai.

 

 

Skaityti plačiau

Gegužės 22 dieną gimnazijos vokalinis-instrumentinis ansamblis dalyvavo tarptautiniame angliškos dainos konkurse „SING, SANG, SUNG“. Konkursas vyko Slobodka (Lenkijos respublika) mokyklų komplekse po kurio stogu glaudžiasi visos čia esančios vaikų ugdymo įstaigos – pradedant vaikų darželiu ir baigiant gimnazija. Konkurse dalyvavo virš 100 dalyvių – Lietuvos ir Lenkijos pagrindinių mokyklų bei gimnazijų mokiniai, kurie buvo suskirstyti į keturias kategorijas – pagrindinės mokyklos solistai ir ansambliai bei gimnazijos solistai ir ansambliai.

Skaityti plačiau

Gegužės 21d. gimnazijoje vyko Mokslo ir enciklopedijų leidybos centro išleistų naujų   knygų,  „Kazys Grinius ir jo bendražygiai Lietuvos politiniame gyvenime 1926-1940 (autorius Mindaugas Tamošaitis) ir „Viduramžių Lietuvos viešpačiai“ (autoriai Tomas Baranauskas, Inga Baranauskienė), pristatymas.

Skaityti plačiau

Gimnazija džiaugiasi kiekvienu svečiu, bet mieliausi, aišku,  vis tiek mokiniai. Myli labai ir pirmoką, ir ketvirtoką, bet laimingiausia, patikėkit, ji tada, kai nors trumpam užsuka buvusieji ...  Kiek jų per 67-erius gimnazijos  gyvavimo metus  čia viešėjo, suskaičiuosim kitąsyk, o  dabar prisiminkiva edukacinę programą „Kalbos namai“, skirtą Spaudos grąžinimo, kalbos ir knygos dienai, kurioje dalyvavo beveik visi antrokai ir  mūsų mokyklos devintosios laidos abiturientas, Kazlų Rūdos garbės pilietis Adonas Pupkis. O buvo taip...

Skaityti plačiau

Visą mėnesį gimnazistai netradicinių rungčių penkiakovės varžybos varžėse dėl  sportiškiausių gimnazistų titulo. Dalyvavo kvadrato su gimnastikos kamuoliu, „Boulingo“ su futbolo kamuoliu varžybose, dviejų ratų bėgime įsikibus į šokdynę ir kitose rungtyse, o varžybas baigė virvės traukimu.

Skaityti plačiau

Gegužės 12 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją aplankė svečias iš Austrijos, Markus Pollak. Jis savanoriauja Valstybiniame Vilniaus Gaono muziejuje ir  lanko Lietuvos mokyklas.

Pagrindinis jo tikslas, atvykus į mūsų gimnaziją, buvo supažindinti gimnazistus su Antrojo pasaulinio karo metu vykusiu žydų tautos genocidu. Mūsų gimnazijoje vyko iš dviejų dalių sudaryta paskaita-praktinis užsiėmimas apie antisemitizmą, jo ištakas ir priežastis karo metu.

Skaityti plačiau

Sveikiname
Justą Bieliauską
XXV Lietuvos mokinių istorijos olimpiadoje laimėjusį III vietą

Balandžio 10 dienos popietę,  pakviesti  projekto „Istorinės atminties takais 8“ dalyvių,   į Kazlų  Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją rinkosi dalis Kazlų Rūdoje gyvenančių tremtinių, politinių kalinių

Projekto dalyviai, dar žiemą lankęsi tremtinių namuose, bendravę su jais, klausęsi pasakojimų apie tremties metus, užrašę prisiminimus, nusprendė, visus aplankytus tremtinius,  pakviesti į popietę gimnazijoje, pabūti visiems kartu, pavaikščioti istorinės atminties takais.

Skaityti plačiau

Kamuolio ridenimo estafete gimnazijoje prasidėjo balandžio-gegužės mėnesiais, ilgųjų pertraukų metu, vyksiančios netradicinių rungčių penkiakovės varžybos. Čia mokiniai galės išmėginti  jėgas dviejų ratų bėgime įsikibus į šokdynę, dalyvauti kvadrato su gimnastikos kamuoliu, „Boulingo“ su futbolo kamuoliu varžybose, virvės traukime.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas