Lapkričio 16-oji – Tarptautinė tolerancijos diena – minima nuo 1995 metų UNESCO sprendimu. 1996 m. šią dieną minėti pasiūlė ir Jungtinių tautų organizacija, skatindama atkreipti visuomenės dėmesį ne tik į skirtingų nuomonių ar tautybių žmonių, bet ir į sergančių ar turinčių problemų (dėl alkoholio, narkomanijos) toleranciją.

Skaityti plačiau

Lapkričio ketvirtą dieną į gimnazijos aktų salę sugužėjo „Tyrėjų klubo“ nariai ir daugybė kitų mokinių, besidominčių tiksliaisiais mokslais.   Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją aplankė VU fizikos fakulteto trečio kurso studentai Edvinas, Matas ir Tomas. Vaikinukai linksmai pristatė įdomius fizikinius dėsnius. Gimnazijos moksleiviai taip pat turėjo galimybę dalyvauti demonstraciniuose bandymuose bei pajusti jų poveikį. Žinoma labiausiai sužavėjo pasisveikinimas, kuomet prisilietus prie Edvino rankos pasijausdavo šiurpuliukai pirštų galiukuose.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus mokiniai įsijungė į sveikatinimo projekto „Nedelsk“ akciją „Tūkstantis gervelių“.

Projekto metu buvo įgyvendintos dvi gerumo akcijos – „Tūkstantis gervelių“ ir „Mama, tu man rūpi“.

“ Akcija ,, Tūkstantis gervelių“ tiesiog norima priminti gyvą istoriją iš Japonijos apie tūkstantį gervelių.

Skaityti plačiau

Penktadienio popietę gimnazijos aktų salė virto madų oaze. Įvairių šalių dizaineriai pristatė rūbų kolekcijas sukurtas iš netradicinių medžiagų (medžių lapų, plastiko, vienkartinių indelių, kortų ir kt.). Grožėjomės japonų, prancūzų, vokiečių, indų,  lietuvių, brazilų, egiptiečių ir kitų šalių modeliais. Pristatant kolekcijas skambėjo tų šalių muzika.

Skaityti plačiau

Penktadienio popietę, po pamokų, sveikatingumo projekto „Gyvenk sveikai 5“ dalyviai išvyko į Kardokų kaimą. Čia, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistai, dalyvavo paskaitoje - praktiniame užsiėmime „Sveika mityba. Sveikas gyvenimo būdas“.

Skaityti plačiau

Spalio 14 d., įgyvendinant sveikatingumo projektą  „Gyvenk sveikai 5“, gimnazijoje  antrų klasių gimnazistams  buvo organizuota prevencinė  paskaita  „Psichoaktyvios medžiagos. Šiandiena ir ateitis".

Skaityti plačiau

Spalio 2 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos projekto „Jauni jauniems“ dalyviai, kartu su projekto vadove teatro mokytoja Odeta Pučinskiene bei fizikos mokytoja Rita Martinkiene leidosi į dviračių žygį maršrutu Kazlų Rūda – Višakio Rūda – Kardokai – Kazlų Rūda.  Žvarbokas rudeninis oras negąsdino minant dviračių pedalus. Ir štai po pusvalandžio mes jau Višakio Rūdoje. Čia aplankėme net 2 muziejus - liturginių reikmenų ir buities bei įžymių krašto žmonių. Dėkojame Višakio Rūdos klebonui Vidmantui Striokui ir kultūriniu Višakio Rūdos kaimo paveldu besirūpinančiai Marytei Klimavičienei, už priėmimą ir už tai, jog supažindino mus su šio krašto istorija.

Skaityti plačiau

Minint pasaulinę turizmo dieną, ugdant turistinio sporto, kultūringo elgesio gamtoje įgūdžius, formuojant ir stiprinant sveikos gyvensenos įgūdžius,  pirmų klasių mokiniams buvo organizuotos turizmo varžybos.

Skaityti plačiau

Saulėtą rugsėjo 29 dienos popietę, smagiai nusiteikę, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos sveikatingumo projekto „Gyvenk sveikai 5“ dalyviai išvyko į Birštoną. Čia, pagal numatytą programą, gimnazistai aktyviai judėjo, klausėsi sveikatinimo paskaitų, gėrė mineralinį vandenį, kvėpavo tyru oru.

Skaityti plačiau

Renginio vedėjos  Rugsėjo 1 - sios šventę pradėjo prisimindamos prabėgusios vasaros malonumus ir pasidžiaugdamos, kad rugsėjis vėl visus sukvietė draugėn.

„Atrodo kiekviena Rugsėjo 1 - oji kažkuo panaši, tačiau ji visada turi du išskirtinius dalykus, kas metai dvyliktokams, ji būna paskutinė, o pirmokams – pirmutinė, sakė renginio vedėjos ir pakvietė plojimais sutikti gimnazijos pirmokus ir 68 laidos abiturientus.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas