Š.m. kovo 22 dieną mūsų gimnazijos mišrus ansamblis dalyvavo Respublikiniame vaikų ir jaunimo konkurse „Giesmių giesmelė – 2019“. Konkursas vyko Kaune, VDU „Rasos“ gimnazijoje jau 20 kartą. Konkurse dalyvavo gausus būrys atlikėjų: nuo darželinukų  iki muzikos mokyklų moksleivių (apie 70 atlikėjų).

Labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi mūsų ansamblio dainininkais, kurie ne tik daug dirbo ruošdamiesi konkursui, bet ir kantriai visą dieną išlaukė savo eilės. O kūrinius atliko tobulai – ir tai ne tik mano nuomonė, bet ir komisijos.

Skaityti plačiau

2019 m. kovo 15 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos socializacijos projekto „Atrask save 2“ dalyviai aplankė Lietuvos liaudies buities muziejų ir dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Kai... buvau, jaunimėlin ėjau“. Šio užsiėmimo metu mokiniai sužinojo kada prasideda ir baigiasi gražiausias amžiaus tarpsnis – jaunystė, kaip tampama jaunimo bendruomenės nariu, kaip buvo pramogaujama, žaidėme žaidimus, vaišinomės duona, sūriu ir medumi.

Skaityti plačiau

Š.m. kovo 16 dieną Kaune vyko Eilinis Lietuvos Skautijos  vadovų suvažiavimas. Suvažiavime buvo pristatoma LS 2018 metų veiklos ir finansinės ataskaitos, kurias pateikė Vyr. skautininkė Ieva Brogienė, LS strategijos 2019-2022 metams pristatymas, LS Tarybos narių rinkimai, LS atnaujintos jaunimo programos pristatymas.

Skaityti plačiau

Š. m. kovo 9 - 10 dienomis mūsų Kazio Griniaus draugovės skautai – citrinos (geltonas kaklaraištis) dalyvavo Marijampolės krašto stovykloje „Žalios vyšnios 2019“. Tai privaloma stovykla skautams, kurie ruošiasi tampi patyrusiais skautais (vyšninis kaklaraištis). Tai tarsi išbandymų, išmėginimų ir tvirtumo stovykla. Mūsų draugovė šiemet buvo skaitlingiausia (ir šiaip labai faina). Stovykloje buvo brolių ir sesių iš Kybartų, Birštono, Šakių draugovių. Stovyklą organizavo broliai Vyčiai ir Medeinos ir Mildos draugovių vyr. sesės.

Skaityti plačiau

Įvairiomis formomis Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos bendruomenė pamini vieną svarbiausių Lietuvos valstybės švenčių – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

Šiais metais organizavome liaudišką vakaronę.

Susirinkę gimnazijos aktų salėje, gimnazistai šoko liaudiškus šokius, žaidė žaidimus, minė mįsles, porino liaudiškas patarles ir priežodžius, grojo lietuvių liaudies instrumentais.

Skaityti plačiau

 Labai  džiaugiuosi ir dėkoju visiems, kurie 2019 m. vasario 16 dieną nusprendė sudalyvauti Valstybės Atkūrimo 100 – ųjų metinių palydėtuvėse.

Kazio Griniaus draugovės organizuotas tradicinis skautų žygis „Vasario 16-oji“ šiemet nustebino dalyvių gausa. 

Į žygį susirinko 145 žygeiviai – maži ir dideli, gimnazistai ir progimnazistai, pradinukai ir mokytojai, skautai iš Bagotosios ir Marijampolės, didelis būrys šaulių (o gal net ir visa kuopa), senjorai, studentai, tėčiai ir mamos ... Išlydėti žygeivių, kaip ir kasmet,  atvyko Kazlų Rūdos Tarybos narė Milda – Vida Klimienė.

Skaityti plačiau

Sveikiname!

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso  savivaldybės etape

Simoną Sprainaitytę (3a) užėmus I vietą.

Lietuvos mokinių fizikos olimpiados savivaldybės etape

11- 12 klasių kategorijoje

Martyną Aušrotą (3b) užėmus I vietą

9-10 klasių kategorijoje

Vytautą Bakaną (2c) užėmus I vietą

Beną Lapinską (1a) užėmus I vietą

Sveikiname!

Lietuvos mokinių  biologijos olimpiados savivaldybės etape

9-10 klasių kategorijoje

Evą Mikalauskaitę užėmus   I vietą

Paulių  Turauską užėmus  – III vietą

11-12 klasių kategorijoje

Augustę Sovaitę užėmus  I vietą

Evą Nadzeikaitę užėmus  II vietą

Gabrielę Černiauskaitę užėmus  III vietą

Lietuvių gimtosios kalbos olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams savivaldybės etape

Ritą Gurgždaitytę užėmus III vietą

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo 59 straipsnio 8 punkto 10 papunkčiu, bendruomenei teikiama svarstyti gimnazijos direktoriaus 2018 metų veiklos ataskaita.

Pasiūlymus gimnazijos tarybai dėl ataskaitos vertinimo siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai iki 2019 m. vasario 1 d.

ATASKAITA

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas