Lapkričio 9 dieną mūsų gimnazijos mokiniai lankėsi Druskininkuose. Kelionę organizavo du projektai: Socializacijos projektas „Atrask save 3“ ir „Gabių bei talentingų vaikų“.

Nors diena pasitaikė apniukusi, bet didelė mūsų komanda iš 1b ir 3b klasių mokinių , su gera nuotaika pajudėjome iš Kazlų Rūdos.

Skaityti plačiau

Lapkričio 15 dieną mūsų gimnazijoje kaip ir kasmet vyko Tarptautinės Tolerancijos dienos paminėjimas.

Šiais metais Tolerancijos dienos simboliu pasirinktas švyturys.

Gimnazistai tądien vadovaujami dailės ir technologijų mokytojo Vyto Apučio gamino Švyturį, taip pat istorijos mokytoja Neringa Matusevičienė istorijos pamokose palietė skaudžias netolerancijos, neapykantos rasinėms, tautinėms mažumoms temas, holokaustą.

Skaityti plačiau

Lapkričio 18 - 22 d. Lietuvoje tradiciškai buvo skelbiama Nacionaline karjeros savaite, kurią organizuoja iniciatyva „būsiu“. Mūsų gimnazija taip pat prisijungė prie jos renginių. Klasės valandėlių metu buvo kalbama apie ateities profesijas,  apie vaikus-išradėjus, apie mokinių vizijas ir  ateities planus.  Na o penktadienį, lapkričio 22 d., gimnazijoje svečiavosi  atstovė iš „Ignitis“ Ineta Bukelevičė, kurios susitikimo  tema buvo „ Inžinerija profesija. Energetikos industrija“.

Skaityti plačiau

Lapkričio 20 dieną mūsų gimnazijoje šurmuliavo tikri istorijos mylėtojai. Jau tradicine tapusioje viktorinoje „Ką žinau apie Lietuvos kariuomenę?“ varžėsi ne tik mūsų mokyklos 1-2 klasių gimnazistai, bet ir svečiai iš Plutiškių gimnazijos. Taip paminėjome artėjančią Lietuvos kariuomenės dieną.

Per tris protmūšio principu organizuotus turus mokiniai turėjo atsakyti į pačius įvairiausius klausimus- žinoti ne tik partizanų organizacinę struktūrą, bet ir aukščiausią šiandien kariuomenės laipsnį, atpažinti mūšius, analizuoti iliustracijas ir žemėlapius.

Skaityti plačiau

Lapkričio 21 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 2a klasės mokiniai su istorijos mokytoja  vyko į Istorinę Prezidentūrą Kaune, kur  dalyvavo edukacinėje programoje „Kas tas Prezidentas?“.

Mokiniai sužinojo naujų istorinių faktų  apie nepriklausomos Lietuvos Prezidentus, išsiaiškino, kokia buvo Prezidentų rūmų kasdienybė, kokias pareigas prezidentai turėjo atlikti, kokius lemtingus sprendimus jiems teko priimti.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos projekto „Gyvenk sveikai 9“ dalyviai aktyviai leidžia laisvalaikį, dalyvaudami įvairiose fizinio aktyvumo veiklose.

Lapkričio14 d., po pamokų  gimnazistai mokėsi vaikščioti su šiaurietiškomis lazdomis, atliko įvairius lankstumą ir atidumą gerinančius judriuosius žaidimus. Užsiėmimus vedė Marijampolė visuomenės sveikatos biuro specialistės: Ramutė Kunigiškienė, visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos stiprinimą, Eglė Agnė Stankevičienė, visuomenės sveikatos specialistė, Eglė Subačienė, visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos stiprinimą.

Skaityti plačiau

2019 m. lapkričio 19 d.,  10.45 min. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje vyko evakuacija.

Tikslas -  tobulinti mokinių ir visų gimnazijos darbuotojų evakuavimosi  įgūdžius.

Mokiniai ir darbuotojai  iš gimnazijos pastato  evakuavosi per 3 min. ir susirinko gimnazijos krepšinio aikštelėje. Evakuacija vyko ramiai ir sklandžiai.

Gimnazijos informacija

Muilas - skystas arba kietas, asmens higienos ir skalbimo priemonė. Bėgant amžiams jis tapo neatsiejama žmogaus gyvenimo dalimi. Kiekvienas pirkdamas muilą kreipia dėmesį ne tik į jo formą, bet ir kvapą. Be to, galvojame apie jo naudojimą - skalbimui ar higienai. Yra muilų, kurie pagaminti su specialiais priedais ir naudojami gydymo tikslais.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje įgyvendinama ,,Sveikatos ir lytiškumo ugdymo bei rengimo šeimai“ programa, kuri  pagal ugdymo planą yra integruota į kai kuriuos  mokomuosius dalykus.

Įgyvendinant šią programą, lapkričio 12 dieną,  III – IV klasių mokiniams vyko paskaita – diskusija ,,Žmogaus gyvybės kultūra. Gyvybės vystymasis iki gimimo, neplanuotas nėštumas, išeitys bei pasekmės“.

Skaityti plačiau

2019 m. spalio 25d. gimnazijoje vyko kasmetinis Madų šou, kurio tema šįkart - sportas. Visą savaitę mokiniai ruošėsi renginiui: gaminosi sportinius kostiumus iš antrinių žaliavų, bendradarbiavo, kūrė įdomius pasirodymus ir daug repetavo. Pribloškiančiais rūbais apsirengę dalyviai su gera nuotaika, su jauduliu laukė šou pradžios. Į renginį prigužėjo daugybė svečių: buvę gimnazistai, mokinių tėvai, savivaldybės atstovai ir, žinoma, mūsų mylimi mokytojai, kurie puikiai nusiteikę stebėjo pasirodymus ir mus aktyviai palaikė.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai naudojasi kultūros paso teikiamomis galimybėmis ir dalyvauja kultūriniuose, meniniuose, edukaciniuose renginiuose.

Spalio 29 d. 16 –ka 2a ir 4a klasių mokinių , lydimi mokytojos Virginijos, Gustainienės ir 16 –ka 3a klasės mokinių kartu su klasės vadove Audrone Simanavičiene Marijampolės kultūros centre žiūrėjo roko operą,, Priesaika“.

Šios operos siužetas, tai istorija apie Partizanus, kurie pokario metais paliko savo gimtuosius namus ir pasitraukė į mišką, kad ten galėtų kovoti už tai kas brangiausia.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas