Kviečiame apsilankyti  virtualioje Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 1-3 klasių mokinių kūrybinių darbų parodoje.

Darbai atlikti  nuotolinio mokymosi metu.

Skaityti plačiau

Lapkričio 21 d. (šeštadienį) mūsų gimnazija dalyvavo tarptautinėje švietimo įstaigų konferencijoje, kurioje buvo dalijamasi nuotolinio mokymo(si) patirtimis, iššūkiais, problemomis ir jų sprendimo būdais. Renginys vyko virtualioje erdvėje, jį organizavo tarptautinės organizacijos KEY CONSULTING biuras Sakartvele (Gruzija).

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją atstovavo ir pranešimą skaitė anglų kalbos mokytoja Elvyra Rubakha ir teatro bei etikos mokytoja Odeta Pučinskienė. Nuo gimnazijos taip pat prisijungė, neseniai savanorišką veiklą mūsų mokykloje pradėjusi, Tamo Kakriashvili iš Sakartvelo.

Skaityti plačiau

Prastėjant epidemiologinei situacijai šalyje ir savivaldybėje 2020 m. lapkričio 23–27 d. ugdymas visoms klasėms vykdomas nuotoliniu būdu.

Ketvirtų gimnazijos klasių mokiniams (pagal sąrašą) 2020 m. lapkričio 24 ir lapkričio 25 d. gimnazijoje vykdomas tiriamasis elektroninis testavimas iš matematikos ir lietuvių kalbos ir literatūros (pamokos tomis dienomis nevykdomos). Detalesnė informacija apie testavimą bus pateikta atskirai.

Gimnazijos administracija

Pernai metais projekto gabiems ir talentingiems “Nuo teorijos iki praktikos” nariai – geografai dalyvavome Tarptautiniame GIS dienos paminėjime, kuris pirmą kartą vyko VDU Žemės ūkio akademijoje. Ten pirmą kartą daugiau išgirdome apie GIS, dalyvavome viktorinoje, valgėme GIS tortą, buvo smagu. Buvo užmegztas draugiškas bendradarbiavimas su šios aukštosios mokyklos dėstytojais, kūrėme planus apie praktinius užsiėmimus, bet jau pavasarį visus mūsų norus sumaišė karantinas. Teko planus dėl užsiėmimų nukelti geresniems laikams. Suteikė vilties tai, kad aukštoji mokykla sutiko būti mūsų projekto gabiems ir talentingiems “Nuo teorijos iki praktikos” socialiniais partneriais kitiems mokslo metams.
Kadangi situacija ir šiais mokslo metais sudėtinga, nuvykti į VDU Žemės ūkio akademiją nepavyko, tai lekt. dr. Daiva Tiškutė-Memgaudienė sutiko pravesti paskaitą-praktikumą “Nuo nuotraukos iki žemėlapio” nuotoliniu būdu. Užsiėmime dalyvavo 14 mokinių, kiekvienas iš savo namų.
Dalia Valė Petraitienė, geografijos mokytoja

Skaityti plačiau

Informuojame, kad lapkričio mėn. 16-20 d. II. III ir IV klasės dirba nuotoliniu būdu.

I gimnazijos mokiniams lapkričio 17-20 d. organizuojamas Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas.

Gimnazijos administracija

SVARBU! UGDYMAS KARANTINO METU

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija užtikrinant sklandų ugdymo proceso vykdymą nuo 2020 m. lapkričio 9 d. pradeda taikyti mišriojo mokymo būdą.

Mišrusis mokymas – tai nuosekliai derinamas kasdienis kontaktinis (50 proc.) ir nuotolinis (50 proc.) mokymosi būdai (viena savaitė kasdienis kontaktinis ugdymas, kita savaitė – nuotolinis ugdymas).

Numatomas toks grafikas (iki Kalėdinių atostogų):

Lapkričio 9–13 d.                      1–4 gimnazijos klasių mokiniai mokosi įprastu būdu;
 
Lapkričio 16–20 d.                    1–2 gimnazijos klasių mokiniams kontaktiniu būdu;
                                                  3–4 gimnazijos klasių mokiniams nuotoliniu būdu;
 
Lapkričio 23–27 d.                    1–2 gimnazijos klasių mokiniams nuotoliniu būdu;
                                                  3–4 gimnazijos klasių mokiniams kontaktiniu būdu;
 
Lapkričio 30–gruodžio 4 d.        1–2 gimnazijos klasių mokiniams kontaktiniu būdu;
                                                  3–4 gimnazijos klasių mokiniams nuotoliniu būdu;
 
Gruodžio 7–11 d.                      1–2 gimnazijos klasių mokiniams nuotoliniu būdu;
                                                  3–4 gimnazijos klasių mokiniams kontaktiniu būdu;
 
Gruodžio 14–18 d.                    1–2 gimnazijos klasių mokiniams kontaktiniu būdu;
                                                  3–4 gimnazijos klasių mokiniams nuotoliniu būdu;

Šiuo laikotarpiu bus atsižvelgta į epidemiologinę situaciją šalyje ir savivaldybėje ir ugdymo procesas bus koreguojamas. Pagerėjus situacijai bus atnaujintas įprastas ugdymo procesas arba pablogėjus situacijai bus vykdomas 100 proc. nuotolinis ugdymas.

Neformalus vaikų švietimas

Nuo 2020 m. lapkričio 9 d.  neformalusis vaikų švietimas  gimnazijoje  vyks nuotoliniu būdu, išskyrus tuos atvejus, kai mokytojas (a)  dirba su vienu mokiniu arba 5 mokinių grupe, kai mokiniams  užtikrinama 10m2 vienam besimokančiam.

Neformaliojo švietimo užsiėmimai gali būti organizuojami lauke.

Vykdant neformaliojo švietimo užsiėmimus kasdieniu kontaktiniu būdu, turi  būti laikomasi saugaus atstumo ir kitų būtinų sveikatos saugos ir higienos sąlygų.

P. S. Gimnaziją lankyti gali tik sveiki mokiniai. Į gimnaziją draudžiama atvykti mokiniams, kuriems privaloma izoliacija ar pasireiškia karščiavimas (37,3 ºC ir daugiau), ar ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamų ligų požymiai (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).

Būkite saugūs, sveiki ir atsakingi.

Gimnazijos administracija  

Gaivų spalio 28 - osios rytą gimnazijos projekto gabiems ir talentingiems “Nuo teorijos iki praktikos” nariai pradėjome Dubravos rezervatinėje apyrubėje. Terminu „rezervatinė apyrubė“ apibrėžiamas nedidelio ploto gamtinis arba kultūrinis rezervatas, kurio apsaugai ir priežiūrai nėra steigiama direkcija. Dubravos rezervatinė apyrubė – vienintelė Lietuvoje. Ji apima 120 ha plotą. Lankytojams nutiestas 1, 9 km ilgio pažintinis takas su informacinėmis lentomis ir poilsio aikštele pabaigoje. edukatorius mums aprodė rezervatą ir papasakojo gausybę įdomių dalykų apie Lietuvos gamtą. Sužinojome, kaip įvairios rūšys gyvena kartu (simbiozė, parazitavimas), iš supuvusių medžių išauga nauji ūgliai. Medžiai stresuodami leidžia sakus, be to, jais ir fitoncidais jie ginasi nuo kenkėjų (kinivarpos ir t.t.). Išsiaškinome, kaip iš žemapelkės susidaro aukštapelkė (kurią pamatėme savo akimis) ir kt. Taigi, per ekskursiją įgijome naujų praktinių žinių ir įtvirtinome senas.

Skaityti plačiau

Spalio 18 dieną gimnazistai kartu su mokytojais vyko į Vilnių, kur „Menų spaustuvės“ Kišeninėje salėje stebėjo teatro laboratorijos „Atviras ratas“ spektaklį „Lietaus žemė“.

 „Lietaus žemė“ - tai biografinės improvizacijos, kurios remiasi rate sėdinčių žmonių gyvenimo istorijomis iš tarpukario ir pokario.  Šis spektaklis vyksta kiek neįprastai: aktoriai sėdi rato viduryje, o žiūrovai susėdę ratu už jų. Vaidinimo metu buvo prieinama prie žiūrovų, jiems rodomos nuotraukos, daiktai, kurie susiję su personažais, papasakojama jų istorija. Tokiu būdu žiūrintysis yra labai arti, pats įsitraukia į veiksmą, tampa spektaklio dalimi.

Skaityti plačiau

Spalio 22 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos projekto gabiems ir talentingiems mokiniams „Nuo teorijos iki praktikos“ dalyviai, kartu su chemijos mokytoja metodininke Laima Pečiuliene,  vykome į Kauno tvirtovės VII fortą. Čia, išklausę saugaus elgesio instruktažą, atlikome eksperimentinį darbą ,,Nuo rūdos iki rūdžių“. Prisiminėme, kokiuose junginiuose randami metalai, jų gavimą, aktyvumą, laidumą, būseną, chemines ir fizikines savybes. Savarankiškai jungėme uždaras elektros grandines ir tikrinom ar metalai tikrai laidūs elektrai. Taip pat stebėjome natrio ir vandens sąveiką. Pjaustėme natrį su plastikiniu peiliu! Stebėjome, kaip šaukštelis iš galio ištirpsta arbatoje. Įdomiausia buvo, kai paprastus aliumininius euro centus ,,pavertėme“ sidabriniais ir auksiniais ( tokius parsivežėme namo).

Skaityti plačiau

SVARBI INFORMACIJA
MOKINIAMS, JŲ TĖVAMS IR MOKYTOJAMS

Vyriausybės nutarimu dėl COVID-19 viruso plitimo mažinimo, skelbiama dviejų savaičių trukmės kontaktinio ugdymo pauzė:
1.Nuo 2020 m. spalio 26 d. iki spalio 30 d. – mokinių rudens atostogos.
2.Nuo 2020 m. lapkričio 3 d. iki lapkričio 6 d. vykdomas nuotolinis mokymas. Mokymosi medžiaga, užduotys ir visos mokymuisi reikalingos nuorodos pateikiamos per El. dienyną „Mano dienynas“.
3.Nuo 2020 m. lapkričio 9 d. gimnazija planuoja dirbti įprastai kontaktiniu būdu pagal nustatytus saugumo reikalavimus.

Kilus bet kokiam klausimui ar problemai, prašome kreiptis darbo dienomis:
raštinės tel. 8 343 68 029;
direktoriaus tel. 8 343 68 030;
direktoriaus pavaduotojų tel. 8 343 95 139;
psichologo ir socialinio pedagogo tel. 8 343 95 432;
el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ,
per El. dienyną „Mano dienynas“ arba tiesiogiai į direktorių mob. tel. 8 612 31 460.

Spalio 5 d. visi mokiniai suskubo į gimnaziją su gėlėmis bei palinkėjimais mūsų brangiems mokytojams. Šiemet šventinė diena buvo kitokia nei įprastai. Dėl Covid-19 situacijos abiturientai nežaidė mokyklos,  mokytojai patys vedė trumpintas pamokas, o po jų išvyko į Kėdainius, kur gido draugijoj su įdomiais pasakojimais galėjo grožėtis miesto sienamiesčiu.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas