Saulėtą balandžio 5-osios rytą, kartu su projekto „ERASMUS+“ dalyviai mokykliniu autobusiuku išvyko link Anykščių. Šios kelionės tikslas - pristatyti projekto partnerėms lankytinus objektus Anykščių krašte.

Pirmasis mūsų aplankytas objektas – Siauruko muziejus, kuris yra garsus dėl savo itin siaurų bėgių – tik 87cm, kuomet standartinis plotis yra apie 140cm. Mus  pasitiko entuziastingas gidas, kuris aprodė visą muziejų. Jame  buvo ir mūsų protėvių išvežtų į tolimąjį Sibirą atminimui skirti daiktai – iš duonos pagamintas moters rožinis, per vagoną išmestas raštelis bylojantis apie tremtį, vis dar šaltį skleidžianti, supelijus „vatinukė“. Gido pasakojimai apie mūsų istoriją nepaliko nei vieno abejingo. Projekto dalyviams labiausiai įsiminė rankinis traukinys „drezina“ bei bėgiais važiuojantis dviratis.

Skaityti plačiau

Š. m. balandžio 27 dieną Lietuvos skautai dvidešimtą kartą susirinko į respublikinę tradicinę Pavasario šventę. Šiemet ji vadinosi - „Kur Jurgis, ten ir Barkus“. Renginyje dalyvavo apie 1500 Lietuvos skautų.

Skautai šventę pradėjo iškilminga eisena miesto gatvėmis. Iškilminga šventės rikiuotė, ekumeninės pamaldos, įvairios veiklos vyko Jurbarko Dvaro parke.

Skaityti plačiau

Kovo 22d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai turėjo galimybę susitikti Kaišiadorių Algirdo Brazausko organizuotame susitikime su Lietuvos prezidentų vardais pavadintų gimnazijų atstovais. Puikiai pasiruošę kaišiadoriečiai mums surengė ekskursiją po savo gimnaziją, papasakojo apie savo vykdomas veiklas, surengė protmūšį (jame mūsų  komanda laimėjo 1 vietą), krepšinio turnyrą ir gimnazijų mokinių savivaldų pirmininkų ir prezidentų susitikimą, kuriame aptarėme bendradarbiavimo galimybes, suplanavome sekantį susitikimą. Mūsų gimnazijos atstovai grįžo ne tik su džiugia nuotaika ir dovanomis, bet ir pasisėmę naujų idėjų, išsikėlę naujų tikslų.

Skaityti plačiau

Geografinė naktis – tai europinis geografijos populiarinimo renginys, kuris vyksta balandžio – 5 dieną. Ši akcija 2016 m. buvo sumanyta Kroatijoje, Zadare. 2017 m. Prancūzijos Nacionalinis geografinis komitetas (CNFG) inicijavo pirmąją „Geografijos naktį“ Paryžiuje ir keliolikoje kitų Prancūzijos miestų. 2018 m. Su EUGEO pagalba renginys pasiekė Europos mastą.

Skaityti plačiau

Sveikiname!

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioniniame etape
Simoną Sprainaitytę (3a) užėmus II vietą.

 

Kovo 20d. 1b, 1c klasių mokiniai ir jų klasių vadovės lankėsi Kauno Žalgirio arenoje, kurioje kartu su dešimt tūkstančių moksleivių stebėjo geriausias (ever) pamokas.

O šios dienos tvarkaraštis buvo toks:

1.    Biologija su Andriumi Tapinu ir Zoltan Horkai,
2.    Lietuvių kalba su Adrija Čepaite ir Loreta Vaicekauskiene,
3.    Verslumas su Daliumi Misiūnu ir Donatu Vasiliausku,
4.    Karjera su Indre Stonkuviene , Laura Aleksandravičė ir Arnu Mazėčiu,
5.    Matematika su Vytautu Miežiu,
6.    Fizinis su Benediktu Vanagu, Džiugu Martinkėnu ir Laura Baltkojyte ir Dainiumi Adomaičiu
7.    Geografija su Vytaru Radzevičiumi ir Martynu Starkumi,
8.    Kūrybiškumas ir muzikos improvizacija su Vidu Bareikiu ir 8kambariu.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos biblioteka kovo 25- balandžio 2 dienomis dalyvavo Tarptautiniame mokyklų bibliotekų projekte „ Baltų literatūros savaitė – Baltu literatūras nedela“. Projektas buvo vykdomas Tarptautinės vaikų knygos dienos išvakarėse.

Savaitę Lietuvos mokyklų bibliotekos, įsijungusios į šį projektą organizavo renginius, kviečiančius pažinti Latvijos kultūrą, istoriją, literatūrą. Latvijos mokyklos organizavo renginius skirtus Lietuvos kultūrai, istorijai pažinti.

Skaityti plačiau

Mokinių priėmimo į Kazlų Rūdos Kazio Griniaus  gimnaziją
tvarka
Vadovaujantis Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos sprendimu 2012 m. kovo 28 d. Nr. TS IV (15) – 1458  „Dėl priėmimo į Kazlų Rūdos savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašo patvirtinimo“ Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija vykdo priėmimą
į pirmą – ketvirtą  gimnazijos klasę 2019-2020 m.m.
 
I ETAPAS
 
PRAŠYMŲ PRIĖMIMAS
 
NUO 2019 M. BALANDŽIO 1 D.  IKI GEGUŽĖS 3 D.

Skaityti plačiau

Sveikiname

Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų lietuvių kalbos diktanto „Raštingiausias savivaldybės mokinys ir darbuotojas, skirto Juozo  Tumo Vaižganto 150-osioms gimimo metinėms paminėti“ daugiausiai taškų surinkusius dalyvius:

9-10 klasių grupėje
Eivilę Klimaitę (1b)
Gabiją Lasinskaitę (2c)
11-12 klasių grupėje
Ritą Gurgždaitytę (3a)
Karoliną Kinkaitę (3a)

Respublikinio anglų kalbos konkurso savivaldybės etapo  (9-10 kl.) nugalėtojus:

Justiną Motiejauskaitę  (2c) I vieta
Paulių Turauską  (2c) II vieta
Vytautą Bakaną (2c) III vieta
 
 
 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas