Italija - šalis, užimanti Europos pietinę dalį, turinti dvi didžiausias Viduržemio jūros salas, Siciliją ir Sardiniją. Šalis, diktuojanti pasaulio madas ir garsėjanti nuostabiais kulinariniais sugebėjimais bei atradimais.

Italija, kovo 18-24 dienomis, šiltai sutiko pasisvečiuoti savo šalyje Erazmus+ „Turistų traukos objektai mūsų regione“ projekto dalyvius. Taigi ir mes, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija, buvome pakviesti. Kelionė prasidėjo žvarbų sekmadienio rytą kryptimi Vilniaus oro uostas - Bergamo oro uostas. Toliau sekė kelionė į Milaną, vėliau iš šio nuostabaus miesto patraukėme į Finale Ligure, miestelį  šalies pietvakariuose. Čia įsikūrusi viena iš projekto dalyvių - „Liceo Issel“ mokykla. Įstabaus grožio miestelis - išlaikęs autentišką viduramžių architektūrą, pilnas siaurų gatvelių, kurios byloja apie įspūdingą ne tik miestelio, bet ir pačios Italijos istoriją. Įvairiaspalviai gėlių žiedai net amą atėmė, o ką jau bekalbėti, apie gaivumu dvelkiančią Tirėnų jūrą.

Skaityti plačiau

Kovo 29 dieną, minint Lietuvos valstybės įstojimo į NATO  dieną,  Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje lankėsi NATO pajėgų integravimo vieneto Lietuvoje atstovai  iš  įvairių NATO valstybių – Lietuvos, Kanados, Slovakijos, Čekijos ir kt., vadovaujamipulkininko Jakobo Sogardo Larseno (Jakob Søgård Larsen).

Skaityti plačiau

Geriausia vieta po saule yra namai, kur kiekvienas gerbia žodžių galią, nes žino, kad jie gali sukrėsti kitus šeimos narius.

G.Mac.Donald

Daugelis iš mūsų net nesusimąsto kokią žalą daro patyčios. Ši rykštė paliečia kiekvieną, tik skirtingai kiekvienas tai išgyvena. Vieni panyra į liūdesį ir nusivylimą, kiti nugrimzta į priklausomybių liūną, o jų šiandien yra išties labai daug. Retas kuris susimąsto, kokia tai praraja, iš kurios labai sunku išlipti.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 2-3 kl. mokiniai 2018-03-15 važiavo į Kauną, į Žalgirio areną, kur vyko nemokama „Geriausia ever pamokų diena“, skirta 9-12 klasių moksleiviams ir jų mokytojams iš visos Lietuvos. Viena diena. Viena vieta. Įkvepiančios asmenybės iš Lietuvos ir pasaulio. Motyvuojančios ir įkvepiančios tobulėti patirtys. Unikalūs požiūriai ir netradiciniai mokymo sprendimai. Mokslo naujienos, ranka pasiekiamos ateities profesijos ir karjeros perspektyvos. Didžiausia Lietuvoje pamoka, iš kurios nesinorėjo pabėgti! Ypatingos pamokos, per kurias miegoti ar laukti skambučio tikrai neteko. Lietuvoje ir pasaulyje savo sričių lyderiais laikomi žmonės susivienijo tam, kad šalies moksleiviams parodytų, kaip atrodo pati geriausia pamokų diena.

Skaityti plačiau

Šių metų kovo 22d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos socializacijos projekto „Atrask save“ nariai vyko į pažintinę-edukacinę ekskursiją. Aplankėme Marijampolės sveikatos biurą, Multicentrą ir Marijampolės kraštotyros muziejų.

Visuomenės sveikatos biure, mokiniai turėjo paskaitą apie stresą, sužinojo kaip nusiraminti stresinėse situacijose, kokiais būdais galima kovoti su nuovargiu.

Skaityti plačiau

Šiais mokslo metais Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai Žemės dieną atšventė išskirtinai - net dvi dienas. Kovo 19-ąją dieną mūsų gimnazijoje lankėsi gamtininkas, bei rašytojas Selemonas Paltanavičius, kuris gimnazijos aktų salėje bendravo bei pasidalino savo gyvenimiška patirtimi, sukauptomis žiniomis apie gamtą ir su mokiniais, ir su mokytojais.

Skaityti plačiau

Žemės dienos išvakarėse Kazlų Rūdoje lankėsi ir gimnazijoje viešėjo gamtininkas Salemonas  Paltanavičius. Su per šeštą pamoką į salę sugužėjusiais gimnazistais penkiasdešimt devynių knygų autorius kalbėjosi ne tik apie balandžius ir lysves, ne tik apie žalvarnius ar plačią savo giminę, bet ir apie pareigą ir atsakomybę, savojo kelio, kuriuo eini ir džiaugiesi,  paieškas, apie meilę gimtam kraštui ir jo turtų bei grožio išsaugojimą.

Skaityti plačiau

28-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija paminėjo organizuodama tradicinę akciją – bėgimą „Tiltas iš praeities į dabartį“. Šiais metais akcija susidėjo iš keleto etapų, kuriame kiekvienas dalyvis,  atliko savo vaidmenį. Rezultatas – gražus, pilietiškas, vieningas renginys. Štai kaip viskas vyko.

Skaityti plačiau

Sveikiname mokinių dailės olimpiados savivaldybės etapo nugalėtojus:

Alvaidą Laucį (3b) – I vieta

Domantą Bražiūną (3b) – II vieta

Linkime kūrybinės sėkmės!

Alvaido Laucio kūrybinis darbas
Alvaido Laucio kūrybinis darbas
 
Domanto Bražiūno kūrybinis darbas
Domanto Bražiūno kūrybinis darbas
 
 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas