2018 metų spalio 4-ąją, Kazlų Rūdos miesto parke vyko Kazlų Rūdos savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų rudens kroso varžybos. Kazio Griniaus gimnazijai atstovavo 15 bėgikų, kurie rungėsi su Prano Dovydaičio pagrindinės mokyklos, Plutiškių gimnazijos ir Jankų pagrindinės mokyklos mokiniais.

Renginiui pasibaigus, daugelis mūsų gimnazistų grįžo su medaliais.

Pirmosios bėgti pradėjo 2002 - 2003 m. amžiaus grupės merginos, kuriuos turėjo įveikti 1000 metrų distanciją.

Skaityti plačiau

Prasmės klausimas kyla ir jauniems, ir vyresniems. Vieniems  anksčiau, kitiems  vėliau. Kam dažniau, kam  retokai.  Ar verta ruoštis, puoštis, judėti, jei viskas praeina, pasibaigia, nuvysta? Savaitės, metų senumo įvykiai sako, kad visko, kas pradžiugina, nustebina kitą žmogų, verta imtis...

 

Skaityti plačiau

Spalio 10 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje pirmų gimnazijos klasių mokiniams, vyko Vaido Arvasevičiaus paskaita tema „Paauglių psichinė sveikata - kaip pasirūpinti savimi ir kitais“.

Paskaitos metu mokiniai sužinojo apie jų amžiui būdingus sunkumus, draugystes ir išdavystes, patyčias, ateities vizijas, stiprybes bei santykį su suaugusiais.

Skaityti plačiau

2018 10 09 d. mes, projekto ,, Nuo teorijos iki praktikos“dalyviai, vadovaujami chemijos mokytojos Laimos Pečiulienės, lankėmės Kauno tvirtovės VII forte.

Čia mes dalyvavome edukaciniame renginyje ,,Iš chemijos istorijos“.

Paklausę trumpo instruktažo kiekvienas gavome akinius, bei chalatus, kurie mus privertė pasijusti tikrais chemikais.

Skaityti plačiau

Rugsėjo 20 dieną mes, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus 3-4 klasių gimnazistai , važiavome į  Vilniuje vykusį  renginį „ Switch“. „Switch“ – tai ketvirtus metus iš eilės vykstantis  didžiausias Baltijos regione moderniųjų technologijų ir verslumo renginys.

Mes, gimnazistai, dalyvavome renginiuose, skirtuose jaunimui. Klausėmės įdomių pranešimų :

Skaityti plačiau

Rugsėjo 22-oji- istorinio įvykio lietuvių krikščioniškame pasaulyje diena - Popiežiaus Pranciškaus atvykimas į Lietuvą. Šio įvykio suskubo nepraleisti ir Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai ir drauge su mokytojomis Jolita Paužiene ir Audrone Pranskevičiene šeštadienio rytą išvyko į Vilnių.

 

Skaityti plačiau

Šių metų rugsėjo 26 dieną, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos ekologinio projekto nariai, apsilankė Metelių regioniniame parke. Šiame parke mus pasitiko neįprastai gražūs gamtos vaizdai, bet ir kažkada buvęs mūsų mokyklos mokinys, šiuo metu Metelių lankytojų centro administratorius – Artūras Pečkys. Su dideliu jo atsidavimu aplankėme gražiausias Metelių vietas.

Skaityti plačiau

Po nuostabių, šiltų vasaros atostogų Kazio Griniaus draugovė pradeda naują sezoną. Šiemet draugovė sulaukė daug naujų brolių ir sesių, kurie savo gyvenime nutarė laikytis šūkio „Dievui. Tėvynei. Artimui“.

Šiemet sezoną skautai atidarė dalyvaudami Kazlų Rūdos Sąjūdžio 30 metų minėjimo renginyje.

Tačiau tikroji sezono pradžia – „Rudens žygis“. Tai jau tradiciniu tapęs draugovės renginys.

Nuostabus rugsėjo 29 rytas.  Poliklinikos aikštelėje susirinko 42 skautai, kandidatai į skautus ir, žinoma, „vilkiukų“ gauja.(Džiaugiamės ir prisidėjusiais tėčiais).

Skaityti plačiau

Šių metų rugsėjo 27d. visi pirmų klasių mokiniai, jų klasių vadovai ir kūno kultūros mokytojai,  skyrė popietę pasaulinei turizmo dienai paminėti. Po trijų pamokų  renginio dalyviai susirinko prie Kazio Griniaus gimnazijos laiptų, kur juos pasitiko džiaugsmingi pavaduotojos ir direktorės žodžiai. Su aplodismentais pirmokai išėjo į Kazlų Rūdos pažintinį miško taką, kur jų jau laukė parengtos rungtys.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos projekto „Atrask save 2“ dalyviai rugsėjo 27 d. apsilankė UAB „Mantinga Food“. Mokinius maloniai priėmė įstaigos darbuotojai. Visi buvome papuošti vienkartinėmis kepuraitėmis, chalatais, batais ir tada prasidėjo kelionė.

 

Skaityti plačiau

Ankstų rugsėjo 15-osios rytą, saulei dar nepakilus, projekto ,,Erasmus+” dalyviai išsiruošė į žemaitijos krašto pažinimo maratoną. Šįkart projekto dalyviai nusprendė pasinaudoti šilta rudens pradžia ir pasirinko, tikriausiai mums visiems su žodžiu vasara susijusę kelionės kryptį - Nidą bei ošiančią Baltijos jūrą. Kelionės maršrutas: Kazlų Rūda- Ventės ragas- Mingės kaimas- Nida- Kazlų Rūda.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas